Új hozzászólás Aktív témák

  • ThuG4LifE

    senior tag

    Olvasgatom a kommenteket ... hát én is tudnék sírni.
    Túl sokat még nem játszottam, viszont iszonyatos béna lettem. Tavaly 800-1300 sp között ingáztam. Most képtelen vagyok 550 fölé menni. Ha netán átlépem rögtön jön 2-3 zakó és visszaesés egyből.
    A játékosaim néha olyanok, mintha mindenki icon lenne, vezetek 2-3 0-ra, tök jól megy minden, aztán egyszer mintha valami kapcsolót átnyomnak és debilekké válnak. 10 perc alatt már az ellen vezet és közöm nincs hozzá.
    Most volt egy olyan, hogy ellenfél legjobbja egy 75-ös cm volt, a védősor bronz kínai, a kapus is az (57-es)! A 20 kaput eltalálóból lőttem 2 gólt, kb mindent fogott (Benzema, Dembele, Fekir voltak a támadóim). Aztán a 75-ös cm-jével végigszlalomozik és jó 18-20-ról lőtt 4-et Alissonnak 62-es shootinggal! Vicc kategória nagyon ...

    Próbálom nem felhúzni magam és inkább SB-zek, amíg bírom annak a monotonítását, de azt hiszem nem lesz hosszú életem az idei résszel. :o

    ''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

Új hozzászólás Aktív témák