Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz brownus #314 üzenetére

    ezt gugliztam össze a napokban, hátha segít. még nem látogattam meg őket, cimbivel arra várunk, hogy elmenjen az eső, mert azért ezek nincsenek közel, szakadó esőben meg dzsuvában nem akarunk áttekerni a városon. a revicky utcai az elég katyavaszos, a gugli se nagyon találta. a második kép, amit linkeltél, pedig sajna mindennemű leírást nélkülöz, szóval ötletem sincs, hogy merre lehet. a városligetben is van egy, azt múltkor megnéztük, elég karcsú. gyak. csak rúd van, és annyi - de persze az is valami.

    az 1.hsz parkkereső linkjét válogattam össze, csak hogy kb. merre lehetnek a helyek.

    dokee78:

    sosem késő, 35 meg pláne nem! szigorú szabályok nincsenek, a lényeg az, hogy ne erőltesd túl magad. célszerű elkezdened a fegyencedzés első kötetét, elolvasni az első 50-100 oldalt, megnézni a gyakorlatokat, és kipróbálni magad, hogy mi az a szériaszám, amivel el tudod kezdeni. akár falnál, akár rendes fekvőtámasz esetén, szintúgy guggolás meg hasizom gyakorlatok. arra számolj, hogy nagyon lassú lesz a haladás, cserébe biztos, szóval ez ne szegje kedved.

    meg alkatfüggő is. én nagyon régóta sportolok, 30 szabályos fekvőt bármikor lenyomok röhögve, álmomból felkeltve, hóban is, vagy szériázok 5x20-at lazán - viszont húzódzkodni szabályosan 6-nál többet én sem tudok, pláne nem szériában, leginkább a súlyom miatt. az más kérdés, hogy hármakkal kezdtem, és pár hét alatt el jutottam 5-6 szép gyakorlatig.

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák