Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TrueGooner

    aktív tag

    válasz BaJaZo #935 üzenetére

    Nem tudom mire gondolsz forradalmi alatt. Szerintem a legtöbben csak a régi kedvenceket, a Co-Opot és a Master Leaguet szeretnék visszakapni.
    És bár forradalmi változások tényleg nincsenek, de szerintem hatalmasat fejlődött a játék, de megtalálhatóak a 3.0.0 gyerekbetegségei is, amik 1-2 hónapon belül javítva is lesznek szerintem. Nem tudom mit hoz a jövő, de nekem minden téren sokkal jobban tetszik.

    Például ez a “Themed Challenge” remélem teljesen leváltja az eddigi Challenge Eventet, mert nagyon király, hogy végre nem kell a csapat összerakásával szenvedni, kölcsönjátékosokkal ki lehet állni azonnal. Illetve Eventen belül mostmár nem a harmadik, hanem az első Kihívás után jár az 50 Coin, ez is sok idegeskedéstől fog megmenteni (ha így marad, remélem így marad).
    A labdafizika is hatalmasat javult szerintem, a lövések sokkal szebbnek hatnak, a lepattanó, elpattanó labdáknak pedig sokkal természetesebb a sebességük és az elpattanás távolsága.

    Összességében szerintem ezerszer jobb lett ez a játék mint volt.

  • VinoRosso

    veterán

    válasz BaJaZo #935 üzenetére

    Én azt vettem észre, hogy ha beállítom az emberfogást akkor megy az emberrel a védő 99%-ban. Az 1% hiátus akkor van amikor ilyenek vannak, hogy gólt kell kapjak.

    Nem tudom ezt az összevissza futkosás számlájára írni, hogy az ellenfél nem tud magától gólt rúgni, és jön egy játékosom akit a gép irányít, odaadja a labdát az ellenfélnek, vagy rúg egy öngólt, esetleg engem akadályoz meg abban, hogy én gólt rúgjak azzal, hogy leblokkolja a kapuba tartó labdát a saját játékosommal, vagy csinál egy tizenegyest miközben nem én irányítom. Látni, hogy nem véletlenül hanem céllal történik. Ha ezek random futások miért nem csinál olyan hülyeségeket ami végén az akció nem gólszerzésre irányul? Pattanhatna a labda az oldalvonalon kívülra is vagy az ellenfél kapujának az irányába, de valahogy mindig egyből az ellenfél elé kerül? Vajon miért? :U

Új hozzászólás Aktív témák