Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz Markizmark #59503 üzenetére

    "Ancsa"-val kapcsolatban, én túloztam is kicsit, a 70m-el, mert nem akartam hogy "belém kössön valaki",,mert szerintem valójában cca. 30-40m környékén repül miközben szórja róla a "gyíkember a chemtrailt" :DDD
    mindezt ugye sűrű sorokban oda vissza repülve...
    30-40m onnan jön, hogy tapasztalatom szerint, legalábbis a környékünkön a legmagasabb lombok is véget érnek 25m-en...A repcsi pedig "közvetlenül" a lomb felett repül....
    Gyönyörű látvány....<3
    Cikkeztek is erről egyszer, mert egy ijedt lakó a panelházak "között" (nyilván fölött) kamerázta a szunyogírtót, és fel voltak háborodva milyen alacsonyan közlekedik...
    A panel is cca 30m....

    Szóval brutál alacsonyan szórja az áldást...
    (#59511) Teréz Atya:
    30-40m még alacsonyabban van :DDD
    A "tyúkeszű" kivitelezők pedig felhívják a figyelmet erre! Én épp azt akartam kihozni a történetből, hogy én voltam a f@sz....

    Az előző témát a modi kérése alapján be is fejeztem..én a magasságok miatt írtam,,mert jelentkeznék (#59503) vebbful kvízjátékára...a fent említett magassági tapasztalatok alapján, én 70-80m körülire tippelném a két képet..előbbi inkább a magasabb felé....

    Tudjuk a magasságot? lesz vége a játéknak? vagy csak tippelgetünk, megoldás nélkül? :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák