Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszbon

    őstag

    válasz stefi81 #51292 üzenetére

    "Tök jók ezek a tesztek hogy lassan 500g húznak ezek a kis motorok a padon egy 5000mah aksiról egyessével.
    De a leaderen lévő motor lehet csak 200g húz, de mikor a 4db motor megszívja azt a kis 500mah aksit, akkor lehet már csak 150g lesz a huzása. Szóval jó lenne egy olyan teszt ahol a valóságban használt aksival mind a 4db moci terhelésével lenne egy tesz, mert 100%-ig biztos vagyok hogy a tesztpadon lévő jobban teljesítő moci ami sokkal jobban teljesít az már a valóságban meg sem közelítené azt a eltérést."

    Pont hasonlóan látom én is ezt a dolgot, de nem csak kicsi motorokra érvényes ez, hanem szerintem a nagyobbakra is.
    Meg sem közelíti a teljesítmény a valóságban azokat az értékeket amiket ilyen tesztekben mutogatnak.
    És ez érvényes a propok tesztjeire is mikor mutogatják a bődületes Amper igényt, ami ha igaz lenne, alapból a többi alkatrész ki sem bírna mert simán "elhiccenne"(huzalozás egyebek).

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Új hozzászólás Aktív témák