Új hozzászólás Aktív témák

  • szacsee

    nagyúr

    Re...
    Értelmet nyert az itthoni Codegen tápom, amit ipari hulladék gyanánt őrizgettem.
    A dobozát felhasználtam a Hakko klón forrasztópákához állomásnak.
    Kérdés az lenne, hogy a benne levő elektronikából LC filternek fel tudok-e használni valamit?
    Kondi lehet még akadna is új Low ESR, mert a tápba fene tudja mióta ment és nincs-e kiszáradva.
    Tekercsből mekkorát guberáljak ki?

    Syma X5 kék ledes távot moddoltam, így már elég messze el lehet vele kolbászolni.
    A gépet is érdemes moddolni (range hack), vagy tök felesleges, mert az adó sugározza a jelet és nem sokat nyernék vele?

    Aki helizik és repül (3D pl) a drón mellett az mindegyik eszközön mode 2-es beállítást használ?
    Bal fel-le gáz, bal kar jobb-bal függőleges vezérsík, jobb kar oldalra csűrő, fel-le vízszintes vezérsík...
    Kapott a habrepcsi az arcára, mert a taranis a géphez van beállítva és szimulátorozáshoz, de mindkettőt hanyagoltam az utóbbi időben. Inkább többen kimentünk hülyéskedni a quadokkal. (x5c és tsai.)
    A Taranis-t egy videót alapul véve állítottam be ahol a csűrő és a vízszintes vezérsík épp fordítva van, de ugye a quadkopter-nél a már megszokott mozdulatokkal sikerült leamortizálni, a végén tudtam szépíteni, de a ragasztást nem ússza meg. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák