Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 4Grider

    nagyúr

    válasz Luissimo #32772 üzenetére

    Június és július hónapban történt iCsekk fizetéseket a Voda nem kapta/könyvelte, így felszólítási díjakkal terheltek szeptemberig (a következő hónapokban mindig csak az új számlaegyenleget+felszólítási díjak fizettem. A befizetések igazolásait a fizetési felszólításokat követően webes bejelentés formájában elküldtem nekik. Szeptember végén kaptam az olyan utolsó felszólításukat, amiben már nem csak az ügyfélszolgálat telefonszáma szerepelt (amin keresztül egyébként a számlázási csoportjuk elérhetetlen volt és két hónapig csak visszahívást ígértek), hanem a számlázási csoporté is, amit felhívtam, jeleztem iktatószámokkal, hogy mikor küldtem be az iCsekk visszaigazolásokat és kértem a felszólítási díjak jóváírását. Rá egy hétre október végével felmondták postai úton az előfizetést. Ezt is megpanaszoltam az ügyfélszolgálatukon, majd mindenféle visszajelzés és kompenzálás nélkül rá két hónapra visszakaptam a felszólítási díjakat. Ez volt a tavalyi sztori. A tavalyelőtti ettől is hosszabb, azt nem részletezném.

Új hozzászólás Aktív témák