Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #08205312

    törölt tag

    válasz H.Istvan25 #2698 üzenetére

    Azt is tedd hozzá, hogy ez csak havi 2GB felett igaz, és a csillagok szerencsés állására is szükséged van a telenornál: egész hónapokra van szükség.

    Példa:
    Nem tudom mennyi netre van szükségem. Lehet, hogy 1GB, lehet, hogy 4GB kell a következő 30 napra.
    1. telekomos vagyok. Veszek 4GB-ot, és elhasználhatom 30 nap alatt vagy akár 365 nap alatt is. Ha elhasználok 1,5 GB-ot, akkor 1500Ft-omba került. Ha 4GB, akkor 4000 Ft. Egyszerű a matek, ugyebár?
    2. telenoros vagyok. 15 nap múlva "ciklusom" van....Akkor most milyen csomagot vegyek? Ha 1,5GB kell, akkor milyen csomagot vegyek? Ja "ciklus van" : akkor veszek 1GB-ost 15 napra, aztán megint 1GB-ost-ost. Ez így 2380 Ft.....Vagy 4GB kell. Akkor veszek 3GB-ot, majd megint 3GB-ot. 2290+2290 F=4580Ft. Persze-persze: hiszen ott van plusszban 1-1GB....nincs rá szükségem, de jó magyar szokás szerint ha már kifizettem, leforgalmazom :F értelme nulla....

    És persze mennyivel jobb az, hogy előre döntsem el, hogy mennyit akarok forgalmazni a következő "ciklusig"... ha marad adatod, akkor az elvész, ha pedig a "ciklus" előtt 2 nappal elfogy a neted, akkor majd veszel egy 500 MB-os csomagot 900 Ft-ért....ami duplája a telekomos 1Ft/MB árnak.
    De oké: nektek ez jó, használjátok!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák