Új hozzászólás Aktív témák

  • #29810560

    törölt tag

    Nos, sikerült detektálni/körülhatárolni a hibát, hogy mi a különbség a HUAWEI 4G Wingle E8372 MiFi/hotspot és a HUAWEI E5885ls-93a (HUAWEI Mobile WiFi 2 Pro) akkus MiFi/hotspot DIGI Mobil teszt SIM-el való viselkedése között.
    (Sajnos egyelőre csak tesz SIM-el tudom kipróbálni, mert a DIGINet Aktív 50 adat SIM még mindig nem érhető el a DIGI Pontok-on. :((( )

    Az eltérést 4 képen mutatom meg.

    Az eszközökön a Network Settings (Hálózat beállítások) menüpontban Manual-ra (Kézi-re) állítottam a Network Search paramétert így jól látszik, hogy mely hálózatokat látják és hova próbálnak meg csatlakozni.

    1. Nézzük először a "hibásan" működő vagyis nem kapcsolódó HUAWEI E5885ls-93a akkus hotspot-ot:

    Auto Network beállításon/keresésen az alábbi mobil hálózatokat látja:

    4G only (csak 4G) Network beállításon/keresésen pedig az alábbiakat látja:

    2. Nézzük most a jól működő vagyis kapcsolódó HUAWEI 4G Wingle E8372 hotspot-ot:

    Auto Network beállításon/keresésen az alábbi mobil hálózatokat látja:

    4G only (csak 4G) Network beállításon/keresésen pedig az alábbiakat látja:

    Tehát a lényeg nem azonos hálózathoz akarnak kapcsolódni. Eszerint a DIGI Mobil hálózat két verzióban hozzáférhető és a 21603 4G a nyerő. :K

    ... és most jöjjenek a szakemberek a magyarázattal. ... mert, én csak a szobafestő vagyok. ;)
    ... s főleg azzal a jótanáccsal, hogy mit tegyek hogy a HUAWEI E5885 hotspot is kapcsolódjon a DIGI Mobil 4G adathálózathoz? :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák