Új hozzászólás Aktív témák

  • DonMaster

    addikt

    válasz Geth #72470 üzenetére

    tudom, hogy létezik, én is nézek uhd fhd-nál is nagyobb bitrátával rendelkező videot, azok már 20GB kostolnak, de feladat kezelöben nem láttam még többet felfelé ilyenkor, FHD-nál, egyedül UHD-s filmnél igen ott a közel 100 is emg volt. de sima FHD-s nál nem igazán és nem akadott vagy ilyesmi.

    nem tudom ugygondoltam jopoén lesz, mindenki laptop miatt irja hgoy enm kábelez inkább wifi, aztán legtöbb esetben ugyan ott használja a laptopot is nem mászkál vele a házban :D .
    de pont amiatt hogy a tv-hez coax is kell menjen a coax melelt egy cat5e kábel is elfér a falban vagy csak mellette .

    sw-t téynleg nem irta, de c7-es 4portal rendelkezik, és tv és laptopot irt , igy gondolom a 4 lan port bol 1 belefér a tv-nek :D

    #72471) ToBeY

    telepits egy speedtest alkalmazást és kiderül hogy menyni az anyni ami a tv felé megy, a tv-re gondolom okos tv- és gondolom nem csak lg-re van speedtest alkalmazás hanem samsungra is.

    ne csaka tv-t nézd mert használsz laptopot is, és az emg leeht hgoy ac képes, vegyél nyugodtan ac képes routert, ha ráér akkro mi router 3g .
    tv-t emg ha ugy is akadna wifi-n a jel továbbra is a coax melelt leeht cat5e kábelle vezetékelni.
    onnatol csak a laptop használ wifi-t.

    [ Szerkesztve ]

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák