Új hozzászólás Aktív témák

  • DonMaster

    addikt

    válasz zhagyma #32153 üzenetére

    aha, már töbször kilet vesészve hogy a diginek nem a monopolium miat olcso az ára , hanem mert a digi nem 1-2éves megérülést akar hanem 5-10-éven belülit és ahogy láthato 4éve már nagyon is profitos és jutalék osztás is van , és most csökentettek árat? szerinted? ha árcsökenés után tudnak még nyereséget csinálni és abbol jutalékot osztani? akkor minek növeljék az árakat?
    persze üzlet ként megtehetné , de akkor nem a digi lenne, pont ez a léyneg a digiben amit sokan nem értenek, hosszutávra tervez, és azt ugy tudja , ha nem 2-3év ig ad olcson valmti amég lesz 5milios elöfizetöje hanem az után is, mert tudod ha van 10 elöfizetöm és mindtöl kapok 20e/ho és abbol 18e nyereség menynire jobb? mint ha kapnék 100elöfizetötöl 5ezret és abbol 3ezer a nereség?
    szerinted melyik éri emg jobban?
    többnek olcson szolgáltatni vagy kevésnek kurva drágán?
    kevésnke dárágn rövidtávon jo bevétlet hoz,
    de többnek olcson hoszutávon is ,hoz bevételt . nem csak most hanem holnap is lesz profit.

    és mi az hoyg mibajom van veled? Semmi

    a diginél nicsnen 2tös lista ár, csk az xxxxx veszik ezt be, me girnak alá régi árral szerzödést és utáan hözöngenek.

    te döltél be
    a digi nél nincsen reklám meg marhaságok amiket irsz te miota vagy digis? vgy miota fiygeled a digi-t? itt nem igazán tevékenkedtél az elmult 2évben, szoval ülj le 1-es.

    bemész kinyomtattod velük az ászf-t és meg mutatod nekme ez kell , hüségnélkül átraknak, max okos csomagon belül cseszegethetnek,
    de aki képes hüség nélkül bemneni hoyg olcsobb legyen és a digis néni azt modnja neki hoyg no-no-no nem lehet csak a régi áron, és fogja és aláirja régi áron a szerzödést , annak csak azt tudom mondai, hogy meg érdemli, de ne hözöngjön utáan meg fenyegetözön a digi felé hoyg ofgyasztovédelem emg miegymás, mert aki xxxx az maradjon is xxxx. hogy irhat alá valaki egy nem létezö áru csomagra szerzödést?
    még a szolgáltatot emg értem 1 balfácánnal több igy aki fiezt is emiatt, ezt alá irom ez összejöt nekik. de a szerzödöt azt nem értem emg , hogy a jo istenbe lehet alá irni egy olyan szerzödést ami már az alá irás pillanatában is tudja az alá iro hogy az nem fair? inkább bementem volan még 5x a kövi napoban és csak elém tolják az olcsobbat. istenem hoyg lehetnek iylen emberek.

    [ Szerkesztve ]

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák