Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz berbatov2 #31312 üzenetére

    váltok igen, még nem döntöttem el 500/200 vagy 1000/200 lesz-e de váltok amint kapom bentről a mail-t hogy lehet menni a DIGI irodába. megvárom június 1-et milyen árakra fognak módosítani egyáltalán.

    egyébként másoknak is jó támpont hogy nem szabad hagyni magukat lerázni, ha valaki úgy érzi nem lakáson belül van a hiba nála akkor érdemes a DIGI-t hívogatni és kifogni 1-1 jó szerelőt aki tényleg megcsinálja nem csak kijön mér és megy... 5percébe került amúgy a switch csere meg nekem gyártott egy rövid 8eres kábelt lent a dobozban, úgyhogy a borravalót tényleg megérdemelte pláne hogy villámgyorsan intézett gigás switch-et a régi helyére.
    el is mondta mi micsoda, most már tudom hogy a ventilátoros switch csak a telefon miatt van
    egy 8 portos régi fekete ZTE az egyik 100-as eszköz azon minden port tele volt tehát 7 lakó
    most hozta a régi fehér Huawei helyére a 8portos TP-Link-et azon 1 port maradt szabad tehát 6lakó most már gigabiten, illetve engem az ONT-re rakott közvetlenül.

    közben még ahogy teszteltük infókat is adott
    most kábelezik 18. kerület Lakatos úttól a Gyömrői útig végig kifelé FTTH-val szóval ott is lesz bővítés :R

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák