Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nfsu17

    veterán

    válasz Calogero #62982 üzenetére

    Mert ugyanarra a csomagra a hűséges ár után a 'hűségnélküli' ár nem lehet kedvezőtlenebb az efinek, mint előtte a hűséges ár.
    Amint megszüntetik a csomagod, valami másra kénytelen leszel előfizetni...vagy nem.
    Az viszont már lehet..és lesz is....drágább. ha kell, előfizetsz.
    Mikor bevezették ezt a törvényt, 'mindenki' azt hitte, hogy élete végéig 4800-ért lesz gigás netje, három szolgáltatással. :))
    Ha megszűnik a digi2019 net (gigás), utána lesz mondjuk 'digi full speed' 5000-ért.
    Tőled elveszik az előző csomagot, ha kell az új, majd előfizetsz rá drágábban.
    Ideig óráig jó ez a törvény, amit anno kitaláltak.

  • GoodSpeed

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    válasz Calogero #62982 üzenetére

    Az azért jó, mert én a hűséget azért vállaltam be, mert a kedvezményes árával tudtam abszolút elérni, hogy még a Vodafone-os díjnak is alatta legyek. Tehát, hogy ne az legyen, hogy ugyanannyiba kerül mint a Vodafone, de a telefont leszámítva jobb, hanem még olcsóbb is.

    Ott ilyen áraim voltak 2020-ban illetve 2021-ben.:

    Azt el tudnám képzelni a DIGI-nél, hogy kettéválasztják a kínálatot, aszerint, hogy lenne egy olyan csatorna "alap csomag", amely a NEM €/$ HUF árazásra érzékeny, tehát magyar csatornák, és amolyan minicsomag vagy csomagok, amelyeket meg meg kell fizetni.

    Persze a DIGI-nél az volt a koncepció, hogy minél egyszerűbb, tehát egy Internet csomag (mondjuk kábeles részen, 500 volt a plafon ha jól tudom ), TV-nél viszont mindegy, hogy FTTH, vagy sem ilyen szempontból. Egyébként is van már külön HBO is a DIGInél, tehát van minicsomag. A mostani DIGI-nek meg a neve a DIGI, mert az egész menedzsment éppen a hetekben cserélődik le teljesen.

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák