Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M_AND_Ms

    addikt

    válasz Samott #47140 üzenetére

    A Barátok közt sokszor csúszik előre, vagy hátra, akármelyik epg-hez képest. Tehát, maga a csatorna sz@rik bele.

    Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

  • Freezee

    senior tag

    válasz Samott #47140 üzenetére

    Ezeket mind be lehet állítani sorozatfelvételre a Boxon, ez az amit sokan hiányolunk. Beállítom hogy érdekel az NFL és bármikor adásba kerül bármelyik csatornán automatikusan felveszi. 3 évig hozzá se kellet nyúlnom a Boxhoz és amikor hetekkel később hazaértem ott várt a sok szépen felvett NFL, NHL meccs. Még azt is be lehetett állítani hogy csak az első adást vegye fel vagy az ismétlést is ha érdekel.
    Szóval, de, ez is sorozat felvétel, nem egy ördögtől való dolog csak akik a "fapadost" ismerik csak, azok nem tudják elképzelni hogy egy pár ezer forintos cucc ezt tudta. (1000 fT) havonta , ha régi előfizető, vagy konkurencia is van a környéken akkor 800ft. Ez bagatel összeg egy nagyon jó szolgáltatásért.
    Barátok közt mondjuk nem érdekel de akartam hozni egy nem sport példát. Amúgy most épp 21.50 de havonta változik, sokáig 20.30-kor kezdődött, aztán láttam már 22.10 kor is menni, szóval az is csúszkál csak nem naponta hanem mondjuk havonta.

    Boond:
    Igen a cryptobox nem tölti be az EPG-t csak azt a csatornát amin épp állsz. És sajnos nem lehet az előző napi műsort megnézni :((( ami akkor kimondottan jó amikor 0.25 kor mondjuk meg akarom nézni mi megy de mivel az előző nap kezdődött nem látod :C csak pl az 1.20-kor kezdődő következő filmet.
    ui.:De előtte nekem a Technisat sem rántotta be az EPG-t.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák