Új hozzászólás Aktív témák

  • Tamás34

    senior tag

    Sziasztok!

    Egy idős szomszédom áthívott, hogy nézzem már meg a TV-jét mert 3-4 db csatorna kockásodik! Megnéztem, a csatornák ott voltak ahol lennie kellett, tehát a szerintem nem TV hibás, hanem szolgáltatói! Digit előzőleg már felhívta, és ott azt mondták, hogy náluk minden rendben van, nézze meg analógon, analógon viszont nincs rajta az a csatorna! Két évig minden rendben volt, pár napja csinálja a kockásodást! Pénzért kimegy a szolgáltató megcsinálni, szerintem ezért pénzt nem kérhetnek, hisz ez egy szolgáltatói hiba! UPC vagyok, nálam is ez volt a probléma, kijöttek megcsinálták ingyen és ennyi! Azt is észre vettem, hogy se set top box, se Media Card nincsen! Ez, hogy lehet? 82 digitális csatornája van ebből kb. 18 HD! Nálam set top boxal lehetett nézni, majd később Media Cardra váltottam, ezek nélkül csak analógot tudtam volna nézni! Kérdésem az lenne, hogy ezért kérhet pénzt a szolgáltató ha kimegy megcsinálni? És az, hogy lehet, hogy sima kábel van bedugva hátulra a TV-be és fogja a digitális adásokat? LG Led TV-je van! Köszönöm a válaszokat!!!!!

    LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

Új hozzászólás Aktív témák