Új hozzászólás Aktív témák

  • Flashget

    félisten

    válasz MaciLaci1970 #11640 üzenetére

    dehogy vagyok UPC-s nem is leszek ha csak a netre gondolok....írtam korábban már digis vagyok meg mindenféle másnéven szerepelt ez a cég annak is ügyfele voltam..csak bassza a csőrőm, hogy az állóvíz megkavarása után amit 2007-ben okoztak a tányérostv-vel és a kábeltv fejlesztésével a csatornák tekintetében a lan bevezetésével, utána nagyon ráültek a babérokra amit el is fogadnék csak ne néznének segg hülyének mint kábeltv előfizetőt.
    egyébként az ár egy dolog (ha 4000 Ft-ra emelnék és beraknának olyan csatormnákat amire igény van azt is kifizetnék) a lényeg azon van, hogy nincs kötelező hűség semmire a diginél. és amíg ez nem változik addig verhetetlen a piacon.
    Viszont ha hűséget vezetne be kénytelen lenne változtatni a tányérostv mínőségén és SD helyett HD-t adni, bevezetni az IPTV-t stb. mert akkor meg az ügyfél kérne mínőségibb szolgáltatást a hűségért.
    Csak azért a jó mellett látni kellene a hibáit is a cégnek mert van nem is kevés.
    Azt pedig nem én találtam ki, hogy a digi tányéros előfizetők száma csökken folyamatosan.

    Realme GT Master Edition

Új hozzászólás Aktív témák