Új hozzászólás Aktív témák

  • Poctar

    senior tag

    Sziasztok!

    Az új Season-t Thorns Crusával (HC!) kezdem ha már kapott az Akkhan set egy amuletet.
    Set: Akkhan (6-os) + Invoker (4-es).

    77solo már múlt héten lement. Viszont nem nagyon sikerül fentebb lépnem. Dmg gondok akadtak. Ha sok a mob akkor pik pak minden, viszont az a bizonyos sárga vagy kék ott marad egyedül... ezer év mire elmegy a vadász mezőkre. Lehet kevés a para pont (500-600 körül mentem neki)? 6-7 itemben peddig már 50es gemek vannak (x*250str).

    Védelemmel nem volt gond. 90%Block(+-), temérdek (50+15)less dmg (+-) és dam red (chest + ring).

    Gondoltam hát egyet felraktam a Sanguinary Vambraces bracert. És itt jönnek a kérdések. :)
    Van aki használja? Mi a tapasztalat? Mennyiszer procol? :F
    Punish Roar runájával működik-e? (A robannás is Hit vagy nem?...)
    (Itt megyjegyzem, hogy a Roar runával jobban procol az Invoker set tapasztalataim szerint...)

    Időnként azt veszem észre, hogy vmi szépet sebzett az adott mobon, eliten, viszont Boss-on nem nagyon veszem észre.
    A fő gondom az, hogy csak 75re mentem be a bracerel és mivel így az invokernek csak a kettes része aktív (50% less kiesik) azaz sebződöm. És ennek hatására a 75 is nehéz. :(((

    Szerintetek, hogy érdemes hasznáni az Akkhan + Invoker + Sanguinary Vambraces bracert?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák