Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz quex #7113 üzenetére

    félreértesz: 1.0.5 után esett az első olyan cuccom, amit el tudtam adni 50eur-ért... (előtte max 20 volt egyért, többi főleg ilyen 3.5eur-s) az a gond, hogy borul minden: átlagos cuccokkal nem tudod magad fejleszteni, nem tudod azokat eladni, viszont a drágábbak úgyis annyiba fognak kerülni, amire nehezen szeded össze a zsetont :) lehet, hogy lecseng ez a "pánik", ami most megy a játékban és beállnak vissza a rendes értékek, de jöhetne már ez az idő... gondolok most arra, hogy megéri mondjuk venni egy új tárgyat pl 10milláért, mert jobb, mint az aktuális, viszont el is tudod adni a régit pl 7.5-ért... ez a dolog most lehalt teljesen... tegnap vettem pl egy deadmen-t valami 15milláért, ami előtte 50milla fölött volt 1héttel...

    ui: craftolás szvsz jó lenne, ha nem lenne sz@r ;] rengeteget elköltöttem már arra is és a felhúzott ilvl61 feletti drop miatt már végképp nem éri meg... vettem még anno 3milláért grand doomcaster receptet és most nézd meg annyiért mennyi grand receptet kapsz: elárulja mennyit ér a craft :K a játék meg nem az egyetlen bevételi forrásom: melózok rendesen napi 8órában, mellette meg szórakozgatok ezzel is... ha kis plusz jön belőle, örülök, ha nem, akkor meg nem sírok, mert nem csak erre alapozok

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák