Hirdetés
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Monitor hiba topik
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Milyen videókártyát?
- Milyen joysticket vegyek?
- Milyen egeret válasszak?
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- OLED monitor topic
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
-
PROHARDVER!
Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook
Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó
Új hozzászólás Aktív témák
-
Z0C!
őstag
válasz
LendvaiFeri1 #78603 üzenetére
Áhh, rá kellett húzni a felszerelésre. Király! köszi!
-
Z0C!
őstag
Srácok! Nekem eltűnt a magozó a T-E oldalról...csak az SSG meg a Bullpup van...
Hiába adtam kedvencekhez....nincs ott. Ötlet? -
.LnB
titán
Szezon végén mindenki mindig nulla elo-ról indul? Vagy megtartunk valamennyit az előző szezonból?
-
.LnB
titán
válasz
Lacccca87 #78592 üzenetére
Köszi. 16,5k-ig jutottam szombaton. Tegnap viszont nem játszottam.
Érdekes egyébként, hogy ilyen 65-70 körüli winrate-em van (ha jól emlékszem), de még is a rossz meccsek maradnak meg mindig az emberben..
Pedig egyáltalán nem rossz a helyzetem, ha a számokat nézem. És határozottan jó meccseket lehet nyomni Premier-ben.
És lassan megbarátkozom azzal a helyzettel is, hogy annyira nem lövök jól. Sokszor zavar. Másrészről meg úgy vagyok vele, hogy nem mindenki lehet carry, entry fragger egy csapatban. Én meg ilyen support-lurke típus vagyok. És most már tudatosan. Azért persze az aimomon is lesz még mit dolgozni. Viszont azt veszem észre, hogy mások meg az utility-t nem használják jól. Ezt próbálom én kompenzálni. És sokszor le se esik az adott meccsen, szituációba, hogy egy jó terelés, vagy smoke mennyit is segít a csapaton. És ez úgy néz ki, hogy megy is nekem. Szóval erre még jobban rá fogok feküdni. Mert azért minden smoke-ot nem tudok még én sem. Most már kezdek olyan emberekkel játszani, akik megértik ha elmegyek egyedül lurke-ölni a másik lerakóra, hogy lefoglaljak pár védőt mondjuk, amíg ők támadnak. Mert hiába jobbak a meccsek, azért a türelem itt még nem erénye általában a játékosoknak. Túl egyszerű beugrasztani sokakat egy-egy tereléssel.
Még mindig nagyon élvezem a játékot, de egyre jobb idő van kint. És ez le fogja lassítani szerintem a fejlődésemet.Tegnap is majdnem 3 óra hegyi túra reggel a családdal, délután meg még egy órás tekerés. Nem volt kedvem már játszani.
-
Tw3nTyFouR
tag
Zonic csak összehozott 1 ütös csapatot, top 5-be valóak, astralis csapat viszont mélyzuhanásba vannak, fellegekbe voltak 4 major-rel, nem is csodálkoznék ha szépen szétesne a csapat ... most pedig valamelyik olajmillárdos valószinű meg fogja venni ...
-
.LnB
titán
Nem semmi döntőt játszott egymással a Falcons meg a Vitality.. Elkezdem nézni, de valószínűleg az összes mapra nem lesz időm.
Azért ez a Falcons jó hamar összeállt így monesy-vel.
-
.LnB
titán
8k-ról felmentem már 15k-ra. Bár ma azért melós volt.
-
Elemental
addikt
-
PeL
addikt
Valorantban és Call of Duty-ban is tudják, és aktívan szűrik is a voice chatet, tehát éppenséggel a CS-ben is lenne már erre lehetőség valószínűleg.
Személy szerint mindig is a chatet tartottam a játék egyik gyenge pontjának, ahol következmények nélkül lehet bármit ugatni a másiknak. Sokszor szekunder szégyenérzetem volt, olyanokat olvastam / hallottam. Pár embert volt hogy mute-ba is raktam inkább. Sosem értettem hogy egyes embereknél hogy tud olyan szinten elgurulni a gyógyszer egy nyamvadt játék miatt, hogy valaki(k) akár emberi mivoltában kezdi(k) el miatta gyalázni a másikat (vagy másokat többesszámban). Mindezt csak azért mert meghal a saját hülyesége miatt, vagy simán ügyesebb a másik, vagy csak eleve arra megy hogy felbosszantsa a többieket. Nem egyszer volt hogy egész meccs alatt végig a szardobálás ment kb első körtől kezdve. Ilyenkor tényleg csak a mute segít, mert kemény idegrendszer kell ilyen körülmények között higgadtan tudni játszani. Szerintem az ilyen embereket el kéne távolítani a játékból, akár hosszabb időre, ha visszaeső akkor meg akár permanensen. Ahogy a való életben, egy játékban is alapfeltétel kellene hogy legyen az alapvető viselkedési normák betartása és betartatása, akár van jogalapja, akár nincs. Az utcán sem kezdünk el felpofozni embereket csak úgy kedvünkre, akkor játékban sem tegyük ezt, főleg ne a többi, normálisan játszani akarók kárára
-
bepken
veterán
múltkor én is megjegyeztem egyik random társnak, hogy lassan már szobára is mehetnének a kedves ellenféllel, mert hát annyiféle módon becézgették egymást chaten....na de inkább fogtam volna be a számat, mert onnantól ment a pofába-flash meg az "oops sorry bro" hátba késelés kör elején...
még voice chaten ha pofázunk/baromkodunk egy lazább meccs alatt (vagy amikor már elengedtük), az simán belefér....de hogy egész körök mennek el azon, hogy ők hosszabb litániát pötyögnek be egymásnak, mint Marika néni ünnepi receptválogatása a fészbúkon...
-
mepet
addikt
Nem kell pofazni, jatszani kell. Ami belefer, az a "glhf" az elejen, a double 360 noscope air killeknel egy "lol ns", a vegen pedig "gg". Igazabol minden ezen tul az jogosan harassment. Tetszik, hogy kulturalt jatekra tanitanak. Voicechatet nyilvan nem tudjak szurni. Vagy tudjak?
-
PeL
addikt
Elég beszólni valami csúnyát az enemynek, vagy a csapattársnak is, Faceiten AI-val szűrik a chatet és harassmentért banolnak, először egy hétre, aztán egy hónapra, majd egy évre (ezek minimum kiszabható büntik, a súlyosságától függően lehet több is). Minden ban szintnek van "próbaideje" azaz, ha adott időn belül újra banolnak akkor fellépsz egy szintet a ban hosszán. Egy hetes bannál 1 hónap a próbaidő, az egy hónapos után 3 hónapig kell visszafogni magad, az 1 éves után meg 6 hónapig.
-
.LnB
titán
Tegnap az a FaZe - GamerLegion meccs nagyon kiélezett volt. Jó volt nézni. És a mindent eldöntő, utolsó körnek a vége is jó volt.
-
kiszi07
senior tag
Valaki van magasabb eloban és játszana ?
-
.LnB
titán
Ezt figyeljétek, Sl3nd defuse: [link]
-
.LnB
titán
válasz
Don.Corleone #78571 üzenetére
Hamar elválik a kezdőknél, hogy mire fognak jutni. Lehet ám ezt ésszel, tematikusan készülve is csinálni. Szépen építeni a skill-t, gyűjteni a tapasztalatokat, tanulni az egész játékot, és a mapokat. Premier-ig azt csinálsz amit akarsz, nincs tétje kb.
-
Don.Corleone
aktív tag
válasz
Lacccca87 #78559 üzenetére
Tök egyetértek, én kb. 2-3 hete játszok újra hosszú idő után, és a szerény 5. szintemmel bedobálja a 35-40-es játékosokat. Néha felveszem velük a versenyt, de azért olyan ismeretük van adott pályákon, plusz tapasztalat.. ki is van találva ez a második rész meg nem is, aki pl. kezdőként belevág, hát annak kitartás.. főleg ha nincsenek meg a társak, én továbbra is kutatok magyarokat, mert falra megyek a sok orosz baromtól.
-
.LnB
titán
válasz
bager13 #78567 üzenetére
Nem tudok Oroszul, de ha tudnék, akkor is úgy lennék vele mint Gandalf az ős mordori nyelvvel.
Itt volt a sok otthon töltött nap, de viszonylag keveset látszottam alatta. Volt más program. De amennyit játszottam, az legalább nem volt rossz. Egyik nap, tekertem 120km-t 30-as átlaggal. Utána már nem mertem leülni játszani. Eléggé kész voltam. Azon gondolkodtam, hogy az felérne egy emberkisérlettel, ha nekiállnék játszani.
De legalább lehet nézni az IEM Melbourne-t. Ma is mire felébredünk, Sl3nd-ék már továbbmentek alsó ágon.
Lassan meg Mouz - Mongolz.
-
.LnB
titán
Ma én is sima MM-et toltam csak párat. Akartam gyakorolni az Awp-t. Szerintem nem is ment olyan rosszul. De azért Premierbe nem erőltetem még. Így viszont nem is volt semmi feszkó. Nem zavartak az Oroszok, sem az, hogy nincs kommunikáció.
-
Z0C!
őstag
van valami beállítás arra, hogy MM-be is kiírja a hit/hp statot?
DM-ben van, kiírja de MM-be nincs sajna -
.LnB
titán
Nem is volt rossz ez a Mouz - Gamer Legion meccs.
-
-
Lacccca87
addikt
válasz
bager13 #78560 üzenetére
Igen, tudom. Ez is egy jo pelda hogy a sok idiota miatt sziv a jatekosok 70%a kb. Mert azert nem ez volt a jellemző egy atlag jatekosnal. A farmbot halozatokat kivonva a bazisbol termeszetesen.
Emlekszem tf2 ben meg kulon progi is volt erre. Jatekot se kellett elinditani, pillanatok alatt kiforgatta a heti droppot. Mondjuk ott ment is a bunti, de mar nem emlekszem mit kaptak akik hasznaltak. Jo hogy a beszelgetes miatt eszembe jutott a gamm, meg is nezem mit ernek a cuccok benne ami raktarba maradt
-
Lacccca87
addikt
válasz
bager13 #78558 üzenetére
Anno sourceban en pont azt lattam hogy ez inkabb segitett a mazsolaknak. Nem sok server volt ahol normalis körülmények fogadtak oket de azert akadt pár es arra eleg volt hogy a jatek alapjait elsajatitsak es tudjanak ra epitkezni. Mi uzemeltettunk servert 4-5 évig sourceban, népszerű volt igy volt ralatasom.
Most is ez kellene, de az xp meg a passok farmolasa miatt másfelé terelik a kezdoket.Szerintem kb igy kellene kineznie a fejlodesi palyanak: gyakorlo jatek botokkal > kozossegi szerverek > mm > faceit es premier > hivatasos esportolo (persze ezt kevesen erik el, ami normális)
Ha visszakapnak az xp gyujtes illetve a droppokat, meg a mod tamofatast akkor ujra opciok lennenek. Addig meg folyamatosan csokkeno állatfaj lesz
-
Lacccca87
addikt
válasz
bager13 #78553 üzenetére
Egyébként, ami kellene az a jo community serverek. Az hianyzik tobb szinten.
Közösséget építettek, volt akivel kesobb akar mm re is tudtal menni(saccra tudtad ismilyen szinten jatszik). Rendszeres jateknak es a random mappoknak koszonhetoen aki akart az tudott fejlodni is jo kornyezetben (regi motorosok tanacsokat tudnak adni, adminok meg ki tudtak szurni a csalokat, plusz megkertek a szupersztarokat adott esetben hogy keressenek a kepessegeiknek megfelelo kihivadt, plusz alap mappokat is be tudjak gyakorolni)De ugye mind a modok oldalarol le lett gyilkolva a server oldal, habar mar vannak opciok de azert nem egy sourcemod egyszerusegu cuccok. Masreszt jo ideig nem is volt kulon dedikalt server. Illetve a regen bekerult jatekmodok sem kerultek meg vissza. Es a nagyobb gond hogy server mod valtas sem olyan egyszeru menet kozbe mint regen.
-
.LnB
titán
válasz
bager13 #78555 üzenetére
Élter igen. Mert szerintem meg erre lenne jó a három játékmód a Premier meg lenne egy elit játszótér. Már amennyire elit.
Ne érts félre, én is jól elvagyok. Csak kiszűrhető lenne az, hogy olyan emberekkel Premierezz, akik a mapot sem ismerik.
Ma 4/4 win. És 14k rankig jutottam. Szerintem nem is kísértem ma tovább a sorsot. Úgy is van más program. -
bager13
aktív tag
A mostani ugródeszka a csalók miatt van bevezetve, hogy egyből ne tudják szétcsalni a premiert új fiókkal.
Ebben a kérdésben eltér a véleményünk. A premier pont azért jó, mert mindenki olyan szinten játszhat ("elméletben"), mint a személyes preferenciája. (persze ebbe a csalók, smurfök, a rendszer rossz működése belerondíthat)
Ha nem feccől bele plusz energiát, akkor marad egy bizonyos szinten és ott elvan. Ha fejleszti magát, mert magasabb szinten szeretné űzni, akkor tesz bele melót és feljebb kerül.
Ha meg solo helyett csapatban tolja, akkor még nagyobb magaslatokba kerülhet.Én személy szerint a jó trust faktoromnak köszönhetően kevés csalót és toxic playert kapok premierben. 11-13 k körül elvagyok, izgalmas jó meccsek vannak 90%-ban. A feljebb mennék ott már számomra élvezhetetlen lenne az egész. Kevés az aimom hozzá, hiába van meg a játékintelligenciám. És nem szeretném azt a nyúlfarknyi játékidőmet gyakorlással tölteni.
Nekem ez így teljesen megfelel. -
.LnB
titán
válasz
bager13 #78553 üzenetére
Írtam már róla korábban.
Mondjuk 20 vagy 30-as account szint.
És ez a 10 win minden mapon MM-ben szerintem must have.Én szoktam spray control, aim, és smoke training mapokat is nyomni. Szerintem ez is kell. De ezt nem lehet kötelezővé tenni.
Tök jó a játékban, hogy van Casual, MM, és Premier. Ergo mindenki tud játszani a maga szintjén. Ezt jobban ki kellene használni. Igen is ösztönözni kellene a játékosokat, hogy jobban megismerjék a játékot.
Ha normálisan, komolyan lenne véve ez a Premier, akkor Faceit-re sem lenne szükség.
-
bager13
aktív tag
-
bepken
veterán
mondjuk azt én se nagyon értem, hogy én a szaros kis 3k körüli pontommal behívtam múltkor a lobbyba havert, aki még életében nem ment premierben meccset...mégis hogyan dobott ellenünk 9-10k ellenfeleket? (és igen, tudom, hogy még az is kutyasz@r kategória sokak szemében)
na ez a része viszont már a játék hibája szerintem, amivel akár még kezdhetnének is valamit, ha érdekelné őket.... de így nincs mese, marad nekem az Arms Race és a DM
-
.LnB
titán
Szerintem mi, akik egyedül játsszuk, vállaljuk ennek a negatív következményeit. Én nem is sírok nagyon, mert 68% körüli winrate-em van még így is Premierben. És a kommunikációval nem is lehet mit kezdeni ezt belátom.
De azért az, hogy a csapattársam Premierben úgy, hogy 12k ratingje van, megint bejelenti, hogy nem ismeri Nuke-ot. De úgy, hogy mondom, h menjünk A-ra be. Majd azt mondja, hogy ő nem tudja hol van. Az baj. És ezt lehetne szűrni..
Ki is kaptunk mint a fene. De csórikám jól rácseszett, mert kövi meccsen ellenem volt, és megint Nuke volt.Ki is kaptak.
Amit írtam már többször is, sokkal komolyabb feltételeket kellene szabni a Premieren való játszáshoz.
-
bepken
veterán
bosszantó tud lenni a sok random, de így ráfeszülni szerintem nem feltétlenül jó dolog.
a csúf igazság: hogyha visszanéznéd egyik másik ilyen meccsnek a demóját, ugyanúgy találnál hibákat a saját játékodban is. (viccen kívül egyébként ezzel érdemes néha foglalkozni, ha van rá egy kis időd, és ha már a játék ad rá lehetőséget....meccs közben ugyanis sokszor másképpen látja az ember a szituációkat. értsd: amit logikusnak hiszel, néha nem is annyira az és fordítva - vagy épp amikor csalónak/gyökérnek hiszed a másik játékost, az ő szemszögéből néha értelmet nyerhet adott lépés)
sajnos a korral egyre kevesebb marad a türelem. ezt saját magamon és jóbarátokon is észre szoktam venni. gyakorlatilag a mi társaságunkból éppen emiatt már csak én szoktam "rendszeresen" játszani... azt viszont továbbra sem hiszem, hogy ez a játék hibája.
-
goccer
aktív tag
De az alacsony ranggal van a problém(ád). Most írod le mégegyszer: "süket, vak, nem tudja hol a lerakó". A másik probléma meg valószínűleg veled van, hogy nem úgy lövöd mint régen, de ahelyett hogy kicsit dm-eznél vagy aim trainereznél itt rinyálsz minden nap a fórumon. Ha úgy menne neked a lövés, mint a másokban való hibakeresés, nem lenne miről beszélni. Bocs, de ehhez én nem aszisztálok.
-
Z0C!
őstag
válasz
goccer #78545 üzenetére
Nem az alacsony ranggal van probléma. El kell kezdeni mindenkinek valahol. Ez tiszta sor, nincs ezzel semmi baj...
Hanem azzal, hogy süket, vak vagy a 2 együtt...
Az hogy nem tudja merre van a lerakó/túsz már más kérdés.
Lőném a 30killt, de van a sérthetetlen player aki 1hitHS-al végiglövi a csapatot..Még a GO korszakban eskü jó volt esténként leülni meccselni és tolni 3-4 MM-et.
Valahogy mindig én szívom meg, hogy nálam vannak a kezdők, a "csíterek" meg odaát..
Adom az infókat és mintha süketnek mondanám... -
goccer
aktív tag
No offense, de szerintem azzal lesz a baj, hogy bár tele van full kezdővel mindig a csapatod, te a "top3ban vagy benne". Lőni kell ezek ellen 30 killt, hozni a meccset, aztán magasabb rangba nem ilyeneket kapnál. Ha ez nem megy akkor a saját házad táján is érdemes körbe nézni, hogy mit lehetne jobban csinalni.
Nem is értem, hogy mit vársz? Hogy majd az alacsony rangokban komoly játékosok carryznek majd? Hol kéne lennie a kezdőknek, gyerekeknek, golyós egérrel, 30 fps-sel laptopon játszóknak stb ha nem rang nélkül / alacsony rangokba?
-
-
Z0C!
őstag
Hihetetlen........ez a játék, a játékosok...
hogy mindig olyanokkal tesz össze az MM, akik 0 kommunikációt használva, azt se tudják merre vannak arccal előre..
Fingjuk nincs mi a trap, mi a no rush vagy éppen süketek. Esküszöm!
Hallod hogy ott van mögötte, srácnak nem esik le és megkéselik.
Hiába ordítok már hogy behind you...
Miért kell 1v1-be Awp? Az ellenfél p250-el jön de a csapattárs awp-vel olyan mellé lőtt mint Messi nyiregyházán a kapuba...
Top3-ban benne vagyok mindig, de 13 meccsből 13 vesztés volt. Ilyen noobok miatt...
Nem sírok, nincs értelme, csak a tapasztalatokat írom le.
1200 óra benne van a játékban, tudom miről beszélek...de úgy látszik megint le kell törölni mert ennek nincs értelme.
Kör elején köszönök, kérem, hogy infózzanak mert csak így tudunk csapatjátékban nyerni.
De mint aki meg se hallja, pedig angolul mondom, de hát az orosz pistike ezt nem érti...
A másik meg csapaton belüli retardáltság....azért mert X nem dobott fegyvert miért kell megsebezni, lelőni?..mint valami dedós osztag eskü...
Kipróbáltam a premiert....hát ugyan ez. szó szerint...
Azt hiszem ezt a játékot ideje befejezni és visszamenni pubg-be... -
.LnB
titán
válasz
nanofocus #78536 üzenetére
Alin van hozzá grip. Sőt! Printstream-es, olyan mint a skin a játékban, elég vagány. Fehér egéren meg jól is mutat. [link]
Mostanra sokkal jobb a Premier. Tényleg értelmes emberekkel játszom. A baj az, hogy ma ott a lehetőség játszani. De nagyon gyenge vagyok. 2 kill-t voltam képes lőni az előbb. Utána meg 7-et. Nyertük mindkettőt, de nem győztem bocsánatot kérni a csapattól. Jó fejek voltak, mondták, hogy van ilyen, rossz meccs és ennyi. De azért most pihenek kicsit. Majd később megprobálom megint.
Szerintem soha többet nem nyitok skint armory pass-ból. De most újdonság volt.
-
nanofocus
tag
Eloszor is koszonom a tippet az egérhez. Én az X1 PRo változatot kaptam meg, nagyon nagyon kellemesen csalódtam. A viper 3 formát nagyon szépen hozza, habár 2007 óta a deathadder formával játszottam, ez palm és claw gripben is kézre áll. A szenzor tokéletes, jelenleg 960-as eDPI-al használom, frappáns a webes driver. Egy gondom van hogy sehol nem találok hozzá plusz grip-et, mivel mind felraktam és valószínűleg gyorsan fognak kopni / koszolódni.
Prem: Egy darabig nem lesz gond a premierben, mi olyan 20K-ig szoktunk mixelni, de érezhetően kellemetlen néhány meccs, nehéz néha eldonteni h csalnak vagy csak jók. Barátkozom ismét a Face IT-el, tegnap hajnalban is egy brutál jó meccset játszottunk, hosszabbításban nyertünk 4-5 lvl volt mindenki, teljesen fair meccs volt. Érdemes begyakorolni minden mapon legalább 1-1 smoke-flash-t hogy tudj segíteni a mix teamnek is.Armory pass-ból még mindig ládát érdemes húzni, de ha neked belefér nyiss skint, nekem is szerencsém volt egy Longdoggal, be is cseréltem gyorsan 3 értéktartó skin-re és egy pass-ra. Most ládákat szedek ki, de még 1.7-en áll a fever case.
-
wormenth
csendes tag
Szervusztok, tél óta elkezdtem jobban visszanézni a CS2-re és egy fokkal újra komolyabban játszanék, mint solo-ban kiszedni a heti drop-okat.
Keresek állandóbb embereket, baráti, haveri társaságot, vagy kisebb szűrt közösséget ahova lehet csatlakozni heti 3-4-szer játszani, főleg a hétvége felé húzva.
Premier 14-15k körül, Faceit-et is mennék. Kisebb-nagyobb kihagyásokkal CS-ztem évek óta. Nem a major döntőre készülök, egyszerűen olyanokat keresek akik csapatként akarnának játszani és kikapcsolódnának.
Írhattok privátban is.
-
.LnB
titán
Melbourne-ben, az első kör után, akár össze is jöhet a Mouz - GamerLegion elődöntő az A csoportban. Mondjuk ahogy nézem a GL-t nem tartják esélyesnek a 3DMax ellen..
Lenne két buta kérdésem:
-Az micsoda, amikor játszunk, és a chatbe folyamatosan irkálja, hogy az egyik játékos ezt nyitott, azt nyitott éppen?!
-Miért van sok játékos nevébe beírva mindenféle skines, vagy fogadós oldal neve?! Ez miért jó nekik? -
.LnB
titán
Na tessék! Bemondtam tegnap, hogy jó napom lesz. És úgy is lett!
Bár csak két meccsre volt időm. Bementem 10k fölé. És mindkét meccsen rangsorolt, értelmes csapattal voltam. Főleg a másodikon. Volt egy csajszi (ő volt a legjobb köztünk), olyan 1v3 clutch-ot hozott, a levegőnket visszatartottunk. Majd lehozta és mondta "I'm a Pro player!". Nevettünk, helyeseltünk. Kimondottan jó hangulatú meccs volt.Meglett a 40 csillag Armory Pass-ban. Nyilván így elsőre nem bírtam magammal, és skineket nyitogattam. Az ég világon semmi értelmes. De mivel még korábban nem csináltam ilyet, nem bánom.
-
Lacccca87
addikt
Óóóó én ezeket már figyelmen kívül hagyom, annyi ilyen megbeszélés volt már, mindig ugyanaz a story, aztán miután mindenki kitalálta a tutit, ugyanúgy megy tovább minden.
Ezek (és még jópár ebben a videóban nem látható) az emberek maximum 1 dologban ékeskednek: Hogyan tegyük tönkre a magyar esportot és betonozzuk be a jelenlegi h1gf0s langyos sz@r helyzetet ami nekik hoz hasznot de a közösségnek nem.
Volt szerencsém 1-2 kerekasztal beszélgetésen és háttér beszélgetésen részt venni "ezekkel", időpocsékolás volt.
-
.LnB
titán
válasz
Lacccca87 #78528 üzenetére
Ha esetleg szeretnéd igazán felcseszni magad: "Meglátogatott minket a HUNESZ! Mik a kilátások a magyar esportban? CS válogatott?? EsportLabor #26" Most fogok a végére érni. De őszintén bánom. Borzalom.
Itt most nem is részletezném. Írtam alá kommentet.
-
Lacccca87
addikt
válasz
goccer #78527 üzenetére
Persze, ezért is írtam hogy amikor kijött. Premierbe nem solo-zom, nem vonz/érdekel.
MM-be azért más a helyzet ott ahogy fentebb is írtam javarész SOLO, és ott Silver 4 ből konkrétan egyedül toltam fel magam Supreme-ig. A haverokkal tolt game-ek inkább hátráltattak
Többször jött a rankdown mint az up ha stackbe játszottam.
Abban egyetértek hogy másnak ez frusztráló lehet, nem vagyunk egyformák.
#LNB:
Én már csak ilyen vagyok INF fanatikus. Nem tudom megkedveltem ezt a mappot illetve CSGO-ba is ezt toltuk a legtöbbet MM-be. Ami onnan jött hogy ezt tartottuk a legjobban kiegyensúlyozott mappnak (én speciel mindmáig ezt gondolom), meg egyik legjobb artwork-el rendelkező pálya és szép megvalósítás jó hangulat. Anubis/Mirage/D2 valahogy utálom a színvilágotOvepasst a szemem elviseli de nem érzem a pályát. Train tetszik főleg a megújított, Ancient,Nuke és Vertigo amin ha minden kötél szakad akkor játszok, a Cahce meg hát régen jó volt de én akkor is Tuscan párti voltam jobb az elrendezése, de alapjaiban hasonló.
Egyébként nem szokott zavarni ha előre kell menni, nagyon függ a csapattársaimtól hogy én hogy játszom éppen. Ha tudom hogy be tudják fejezni és nem fagy le az agyuk ha 1v2 vagy 1v3-zni kell akkor nem zavar ha bemegyek és adott esetbe le is lőnek de a többiek traddel előnyre tehetnek szert. Viszont amikor látom hogy fogalmatlanok akkor passzíválom magam és játszom azt a játékot amit én gondolok megfelelőnek, ők meg sírnak ilyenkor
-
goccer
aktív tag
válasz
Lacccca87 #78523 üzenetére
Jó tehát akkor valójában nem solozól olyan sokat
De legalábbis nem a rangodon kívül, és nem egyedül próbálsz feljebb menni. Az hogy amikor kijött a CS2ben soloban szereztél rangot, most nem keverném ide, akkor senkinek nem volt rangja, teljesen más szitu.
Én elvagyok soloban amúgy, nem panaszkodom, ne érts félre, de ettől függetlenül értem mások frusztrációját is.
-
.LnB
titán
válasz
Lacccca87 #78523 üzenetére
Nem is értem ezt az only inf-et. Én meg két napja mirage tutorial-okat nézek, mert állandóan azon a mapon kell játszani. És én meg nem érzem annyira azt a mapot.
Mi nem szenvedünk. Mi vergődünk. Vagyis én biztosan, kikérem magamnak!
Érzem, hogy ma jó napom lesz. Ez a nap "happy LnB" napja lesz! Elmegyek meló után bringázni. Aztán utána, jó fáradtan felugrok 10k fölé. Érzem..
-
Lacccca87
addikt
válasz
goccer #78520 üzenetére
És hogy eltalálta LNB
Premier rankom Solo-ban szereztem, anno amikor először elérhető volt, azóta 2-3 stack ben nagy ritkán játszunk benne, ezért vagy nincs vagy 15K környékén kapom vissza, de szerintem egyre kevesebbet mindigMM-be csak INF-en játszom ahogy írtam is, esetek 60%-ban solo, 30%-ban 2 en, 10%-ban 3-5-en.
Ez van ha a baráti köröd "meg gyerekesedik" meg annyi eltérő hogy ki mikor ér rá.
Egyébként tényleg sokan vagyok itt, akik "szenvednek" a rossz társaságtól, tényleg érdemes lenne már összebeszélnetek. Én is szívesen jönnék csak annyira random mikor érek rá, de peresze csak INF -re vagyok kapható
Ja és én sem vagyok szupersztár ( hiába a rank) szóval ne tőlem várjátok a megváltást ha esetleg együtt játszunk, de a stabil 2K dmg et az esetek 90%-ban meglövöm.
-
.LnB
titán
válasz
Lacccca87 #78519 üzenetére
Elmesélek tegnapról két esetet. De tényleg csak a poén kedvéért.
-Az egyik meccsen 4 Törökkel voltam. Csak törökül beszéltek. Jó fejek voltak, abból amit értettem belőle. Meg sem kellett nagyjából szólalnom. Simán lefolyt a meccs. Tartottam B-t, infóztam ha kellett. 13:2-re nyertünk. Én mivel láttam, hogy minden oké, full passzívan játszottam 7:3-as stattal zártam. No problem. Nem kellett több.
-A másik meccsen? Ki"téptem" a Logitech fejesből a mikrofont, letettem magam mellé, úgy folytattam a meccset. Bármit mondtam, bármit kértem, felesleges volt. Elengedtem. Próbáltam a saját játékomra fókuszálni.
Így tudnám összefoglalni egy napomat.
-
.LnB
titán
Egy valamit még "magam mentségére" megjegyeznék ismét.
Nekem a CSGO szinte teljesen kimaradt. Ott a legelején, amikor játszottam vele, nem is tudom, hogy volt e ranked MM rendszer. Én ESEA-n játszottam, de ott sem sokat.
Szóval amiért én most itt oroszlán könnyeket hullajtottam, az valószínűleg már évek óta általános, és számotokra ez a "normális". Én meg csak most szembesültem a szomorú valósággal.#dejónekem!
-
Lacccca87
addikt
Tényleg nem sértésből írom, de a besorolás az reális a legtöbb esetben, lehet hogy fájó azt látni amit kaptok pontszámot a végén de viszonylag pontos.
Mindenki megkapja maga mellé ezeket az "értelmiségi" csapattársakat a besorolás alatt, így mindenkinek is lehúzzák az eredményét.Ezért is tartom feleslegesnek merengeni azon hogy miért ezt vagy miért azt a besorolást kaptam, játszol, megteszed a tőled telhetőt és majd jönnek az eredmények.
Az engem is zavar hogy rank nélkülieket dobál be (ami mondjuk lehet azért mert 1 hónapig nem játszott, vagy nem is tudom most mennyi inaktivitás után veszi el) Sas/Suprem/Global szinten de ez van. Pl amikor újra elindult az MM rank CS2-ben akkor fura volt látni hogy 13 meccsből 10 win 2 loose, 1 draw után silver 4 be rakott
úgy hogy MVP és top jatekos voltam legtöbbször 2K+ dmg-el / mecss. Azóta meg felmentem ismét Suprem-ig, illetve kb 3 win választhatott el a Global-tól (igaz én csak INF-en játszom
). Premier-be 16K ra sorolt be pedig ott 13 game kellett a 10 win hez. (habár ez se ma volt már, legutóbb mentünk pár kört aztán 15K-t adta vissza)
Szerintem engedjétek el és csak élvezzétek a játékot, játszátok a saját ritmusotokat (persze azért próbáljatok alkalmazkodni a csapathoz is). Ne agyérgörcs legyen a játék. Persze amikor csaló van vagy növény szintű IQ-val rendelkező csapattársak, az odaver az élménynek, de ilyenkor meg el kell engedni, és felfogni mint egy kis gyakorlás.
-
.LnB
titán
válasz
goccer #78513 üzenetére
Erről a wilson videóról az a mondás jutott eszemben, hogy "mindenki a maga szintjén nyomorog". Valószínűleg te magasabb ELO-ban játszol jóval mint én.
Mert ez a videó nagyon nagy részt használhatatlan. Persze, nagyon jó dolgokat mond. És teljesen igaza van.
De! A legnagyobb része a kommunikációról szól. A valóság meg az, hogy nincs kommunikáció. Ha meg van, akkor Oroszul. Wilson az US ladder-en játszik. Erről a szomorú jelenségről tudomása sincs. Erről nem fog videót készíteni. Ha tudna, a második tipp az lenne, hogy tanulj meg Oroszul.
A másik dolog pedig az, hogy ha próbálok is kommunikálni. A társam nem érti, lesz*rja. Az a jelenet megvan, hogy megbeszéljük, hogy megyünk B-re. Mindenki leokézza. Majd a bombás elindul teljesen másik irányba egyedül meghalni?! ÉS amikor megkéred, hogy dobja el a bombát, csinálhat amit akar egyedül, csak minket többieket ne szívasson, és nem hajlandó rá?!
Én is nézem ezeket a videókat minden nap. fl0m-éit is. Magamra szedem a tudást. De már a videó nézésekor tudod, hogy ennek a felét te még nem fogod tudni hasznosítani.
Jelenleg amit én játszom, az nem CS. Ez egy szerencsejáték. És tényleg nincs más megoldás, mint teljesen szétválasztani a játékosokat, tudásuk alapján. Azt hittem, hogy a Premier-ben ezt fogom tapasztalni. De nem. Sokkal magasabb követelményeket kell állítani a játékosok elé, hogy egyáltalán elkezdhessenek Casual-on kívül bármi mást játszani. Nincs más megoldás. És mivel iszonyat nagy a játékosbázis, ezt bőven el is bírná a játék. Ide oktatómód kellene, és kemény szintkövetelmény.
A faceit biztos, hogy jobb ennél a helyzet. Mert sok játékos ahhoz is hülye, hogy rátaláljon a faceit-en való játszás lehetőségére.
Na de tényleg, befejeztem. Nem égetem magam tovább ezzel. Mert igazából a másik oldalról nagyon tetszik a játék, szeretem. És lelek benne örömet is. De mivel csak ezeket a negatív dolgokat írom le, rossz kép fog kialakulni rólam. Abszolút nem vagyok #sadpanda!
-
Vismajor01
addikt
Haha, ugyanígy éreztem én is amikor visszatértem. Bár már megint nem játszottam 1 hónapja
Engem is 7k körül rakott be és telejsen fel voltam háborodva
És igen én is futottam össze olyanokkal premierben 10k fölött h NUKE lett a map és normális stilusban de megmondta h nem ismeri a pályát ne számítsunk rá xD NUKEot érted? Konkrétan legelső pálya volt csben
-
goccer
aktív tag
GO-ban sem volt egyszerű a solozás, de CS2-ben mégnehezebb. Arányaiban mégtöbbet számít, hogy hogy lősz minden máshoz képest. Sajnos az van, hogy ha az aim-od nem kiemelkedő (nekem se az, ne aggódj én se 20 éves vagyok), akkor nagyon sok idő, amíg játék tudásilag helyedre kerülsz rangban.
Onnan is látom ezt magamnál is, hogy ha lebukok mondjuk 5k ratinget, pont ugyanannyit tudok lőni, 1 körüli KD, azokon a meccseken is, mint a "saját" rangomban. Nagyon szétválik az aim meg az általános játéktudás mint skill, és ha a kettő nincs egyensúlyban, akkor jönnek a problémák, mint esetünkben, hogy hülyék a csapattársak, vagy fordított esetben a toxic topscore, aki lő ugyan de teljesen fogalmatlan, azért nem jut feljebb.
Egy dolgot lehet csinálni, megnézni Wilson videóját amit régebben már megosztottam: How to win with randoms
@Z0C!: javaslom te is nézd meg, mert több értelme van mint minden nap ugyanazzal telesírni a fórumot.
-
.LnB
titán
Tudnék írni ilyeneket nagyon sokat. Csak nem szeretek rage-elni, sírni fórumon. Mert ezzel is magamat minősítem. És a sok sírás miatt mások úgy is engem fognak balféknek elkönyvelni.
De nem minden rossz. Most az elmúlt 30 napra, 56%-os a winrate-em. Szóval így olvassátok amit írok. Jó ez se azt jelenti, hogy a major-ön a helyem..
De ha rossz, akkor látok "csodákat".
És tényleg "CSAK" ez a bajom, ezt nem értem, hogy miért velük sorsol össze a rendszer. Miért nincs ezeknek egy nagyon mély homokozó, ahol együtt, egymásközt elbalfaszoskodnak?
-
Z0C!
őstag
Ezt pontosan leírtad.
MM-ben ugyan ez megy.
Ruszki pléjer, 0 kommunikáció...
Csapat első vagyok a 8. körben 1v1-ben megpróbálom AK-val a noscope awp-t lehozni, nem sikerül és a chatben meg noob...
Azt, hogy NO Trap, No rush, hide, time...nem is ismerik..bemondani, hogy hol halt meg, lát-e még valakit, merre ment, semmi... -
.LnB
titán
Nem hiányoznak a low playerek. Én is az vagyok. És valószínűleg a játékosok 70-80% az. De félek, hogy még alá is tippeltem. A baj az, hogy utánam az agyhalottak következnek.
Engem az bánt, hogy mégis ezekkel játszom együtt.
9999 ratinggel, ne kapjak már olyan csapattársat, aki nem talál át Train-en "A" lerakóról "B"-re, csak T kezdő fele, amikor lent a bomba. És biztos azt hiszitek, hogy túlzok, nem is úgy volt az.. De nem. Az ember nem ismerte a mapot.. Innen indulunk. Akkor szerinted az ilyenek tudják az eco jelentőségét? Az utility használatot, a kommunikációt?!Mit csinálok rosszul, hogy én ezeket kapom magam mellé?! Nem tartom magam jó játékosnak. De értelmesen próbálom játszani a játékot. És ekkora játékosbázissal nem igaz, hogy ez így jól működik.
Nekem mirage-on a topmid smoke-ot azért kell dobnom minden áldott körben, hogy a csapattársam, aki dezivel megy a window awp ellen, ne halljon a 10. másodpercben, hanem mondjuk adok neki még 10mp-et. Hátha az első awp lövés hallatán átgondolja, hogy nem kellene.. De ha én ott ellövöm az egy smoke-omat, akkor több nincs. Mert más nem vesz. Mert forcebuy van minden körben MP5-re, meg shotira.. És ha valami csoda folytán bemennénk lerakóra, akkor ott már csak az ima segít...Persze vannak olyan meccsek amikor 13:0-ra nyerünk. És a meccs eleji "hello team"-en kívül meg sem kell szólalni, mert mindenki szétlő mindenkit. Na de az megint nem jó. Nyilván nem minden meccs rossz. De a fent leírtak, azok konkrét esetek. Ilyenekkel én nem akarok találkozni. Nem igaz, hogy ezek között van a helyem.
-
goccer
aktív tag
Szerintem a gyengébb playerek küzdenek már azért is hogy meglegyen a 10 win season2-ben, és sokaknak még most sincs rangjuk ezért. 40% körüli win rate-tel kell is egy 25 meccs hozzá, ami azért nem kevés...
Abból is látszik, hogy az említett rank% tökre feltolódott. Top1-2%hoz néha még 20k se kellett, season1-ben. Most meg inkább 25k kell hozzá. Hiányzanak a low skill playerek a populációból
-
.LnB
titán
válasz
wjbhbdux #78506 üzenetére
Engem mélységesen elszomorít, hogy hova kerültem a besorolás után. Többet vártam magamtól. És ennél szerintem jobb is vagyok.
Mert igazából semmi sem változott. Reméltem, hogy ez jobb mint az MM. De nem. Ugyan az. Most küzdök a 10k-ba feljutásért. Ma is feljutásért fog menni a következő meccsem.(itt írtam még jó sokat, hogy milyen emberek vannak Premier-en is, de inkább visszatöröltem. Felesleges lenne részletezni, mert vagy tudjátok, mert átéltétek. Vagy olyan magasabb szinten nyomjátok, hogy úgy is lesz*rjátok a rinyálást.
)
Az viszont nagyon meglep, hogy olyan meccseket játszom 9999 rankkal, hogy egyedül én vagyok besorolt a csapatban. Azt hittem, hogy akkor innentől besoroltak lesznek velem is, és ellenem is, de egyáltalán nem.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Tudástár Counter-Strike: Global Offensive
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Arena Breakout: Infinite
- Spórolós topik
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Elder Scrolls IV - Oblivion - Olvasd el az összefoglalót, mielőtt írsz!
- Megújult a PROHARDVER!
- BestBuy ruhás topik
- Óra topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Milyen autót vegyek?
- További aktív témák...
- Csere-Beszámítás! MSI Katana GF66 Gamer laptop! I7 12700H / RTX 3070 / 16GB DDR4 / 500GB SSD
- Csere-Beszámítás! MSI Ventus 3X RTX 4060Ti 8GB GDDR6X Videokártya
- Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB Garanciában Cserélt Új Készülék! 6 Hónap Garanciával
- Dell 3420 14" /i5 11gen / 8GB RAM/256GB SSD/ Szép állapotban / 12 hónap jótállással
- XFX AMD Radeon RX6700XT 12GB / Újszerű állapotban / 6 hónap jótállással
- Telefon felvásárlás!! Honor 200 Lite, Honor 200, Honor 200 Pro, Honor 200 Smart
- Samsung Galaxy A55 128GB,Átlagos,Adatkábel,12 hónap garanciával
- Azonnali készpénzes Intel i3 i5 i7 i9 8xxx 9xxx processzor felvásárlás személyesen / csomagküldés
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RX 7600XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest