Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Abu85 #10915 üzenetére

    Csak nem akartam a már rég megbeszélt témát újra nyitni. TE MAGAD mesélted el, milyen fasza, hogy kivették a Powerplay-t, ha tuningol az ember. Márpedig a userek jó része tuningol. Ha pedig 10.5-től sokan más hibákat is tapasztalnak, akkor nyilvánvalóan a felhasználók jó részének nem vált be ez az újítás. :U Tényekkel miért vitatkozol? :F Akkor inkább mondd meg ezeknek a usereknek, mit tegyenek azon kívül, hogy visszateszik a 10.4-es meghajtót, mert csak azzal működnek rendben a játékaik, ne nekem bizonygasd, milyen remek beszabottak ezek a driverek. ;) Elismerem, úgy nehéz, hogy nem írták meg konkrétan, de akkor tőlük kérdezz rá, mire alapozzák a véleményüket. :R
    CSAK AKKOR ajánlottam az install manager telepítésének kihagyását, ha valakinek problémája volt a csomag működésével. Ha pedig a VC++ kell csak valakinek, akkor azt is ajánlhatod, nem kell feltétlenül a manager-t, amely a topic szerint többeknél okoz gondot, nem is egyszer. Persze lehet user error is (de nem mindig volt az), de ez biztosan nem lép fel, ha nem telepíti vki. :) Az AMD-s ajánlásokkal nem vitatkozom, azok úgy vannak, ahogy a cég diktálja.
    ATT tökéletesen működik minden újabb Catalyst-tel is. Tudom, mert én használom.
    Nem kell ferdíteni. ;)

    Oliverda: Azért lassan eljutottál odáig, hogy a vásárlói szempontok az én igényeimet jelentik. :C Az már határozott fejlődés, hogy rájöttél, az a vásárló, aki fizet. Talán 1x majd azt is megérted, hogy mint vásárlónak, a saját igényeim a fontosak, ráadásul jogosan. Mellesleg a szövegértésre 100%-ban képesek számára az is rég világos, hogy nem szaroztam le az AMD driverét (csak pár hsz-szal ezelőtt hangsúlyoztam ki, hogy mindössze 1 hibát tapasztaltam a legfrissebbel, a másik 2 dolog meg nekem nem tetszik; direkt neked, mert akkor is ferdítettél), nemcsak az, hogy miért preferálom az ATT-t.
    Már mondtam, hogy megalapozatlan vélemények (amelyek figyelmetlen olvasáson alapulnak) nem érdekelnek, a gyártó reklámszövegeit gondolkodás nélkül szajkózóké meg még kevésbé, mert azoknak nincsenek saját igényeik, csak fogyasztják, amit kapnak. :P
    Most ki is folytatta az OFF-olást, amit tegnap le kívántam zárni? :F Na mindegy, részemről most már tényleg irkálj, amit akarsz, az kevésbé fárasztó, mint figyelmesen olvasni (ha csak nem szándékosan értelmezel félre újra és újra, de azt nem akarom feltételezni). :((( Peace, és a legjobbakat. :R

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák