Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • majnkopf

    tag

    válasz MPowerPH #33880 üzenetére

    Hát nem tudom.. én egy gépre sosem bíznám magam oda, hogy majd elnavigál ott nekem meg észleli a baleset veszélyt és elkerülöm azt, mert figyelmeztet. Én jobban bízok az emberi reakcióban, és itt arra gondolok, hogy hiába "csúcstechnika" meg miegymás nem bíznám oda magam..

    egy példát hozok illetve egy kérdés te, mint ilyen technikában ezek szerint tapasztalt, ez hogyan működik pontosan? Tegnap előtt hazafelé este (és tényleg nincsenek sztereotípiám, de 3 balesethez közeli élményem volt és mind nőhöz kapcsolódott..) egy picit idősebb (30-40 év körüli) szőke nő sárga lámpára reagálva 70es tempónál satufék majd a hátsó kerekeivel, de inkább lökössel éppenhogy megállt a vonalon (magyarán bőven túlcsúszott azon a ponton ahol elvileg meg kellene állni..) én meg megyek mögötte normális követési távolságban és éppen meg tudtam állni mögötte.. ilyenkor egyébként ez a rendszer, hogy reagál? sípol meg minden vagy egyből satuzik neked? illetve egy kérdés, hogy az emberek miért érzik kötelezőnek azt, hogy mindenképpen meg kell állni ha sárgára vált a lámpa? sokkal nagyobb baleset keletkezhet abból ha sárgánál satuzol mint ha sárgánál még átslisszolsz..

    telos témára: én is szoktam, de csak akkor telozok ha rálátok az útra előre hosszú távra és tudom, hogy biztosan nincs ott senki. az nem zavar ha magamnak okoznék kárt ezzel hiszen a saját hülyeségem, viszont másnak az épségét semmiképpen sem fogom kockára tenni. és ezt nem ellened írom, inkább a saját felfogásomat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés