Új hozzászólás Aktív témák

  • Parson

    addikt

    válasz kardkovacsi #72055 üzenetére

    'Ja, csak nem így hangzott amit írtál'

    Most erre mit írjak, én kérek elnézést, hogy ti félreértitek amit leirok.
    Már az elején használt szavak (kiszerelés / kivitelezés / változat) sem keverendöek a minöség szó jelentésével, ami szintén irva lett többször is hogy az nem téma.

    #72054 chess001
    'Az extralista, amivel a felszereltséget lehet változtatni valószínűleg nem ismert előtte.'

    Minek kellene pontosan tudni egy extralistát, legyen az VW vagy BMW, vagy akármelyik gyártó terméke. Deutsche Ausführung volt csak a téma, amit megemlitettem, tehát egy német piacra készült autó alapból nem feltétlenül ugyanaz a változat, mint egy magyar piacra készült autó. Az, hogy pontosan hol vannak a részletkülönbségek (pl extra listában) a változatok között, azt szintén irtam a legelején, hogy nem mennék bele (mert fölösleges és általános értelemben mindegy is, hiszen nem konkrét tipusról van/volt szó).

    De ahogy látom közben a kolléga nem tud németül... az pedig nem árt ebben az országban, de sokan megvannak anélkül is, tehát nem lehetetlen sima angollal kijönni megfelelö munkaköri pozicióban. Én öt továbbra is csak biztatni tudom ha ilyen terve van.

    Témát szerintem zárhatjuk, most már mindenki érti ezek szerint a lényeget.
    Kellemes napot mindenkinek. :)

    [ Szerkesztve ]

    ───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

Új hozzászólás Aktív témák