Új hozzászólás Aktív témák

  • tixem

    addikt

    válasz H.Ezredes #58206 üzenetére

    1,3ért hirdetem, irányárnak is kell valami (lehet sok), de ha 1 gurigáért rakom fel amennyit azért kapni akarok érte, akkor meg abból alkudnak. Komplett új hűtőrendszer + vízcső, új generátor, szelepfedél tömítés, új gyertyák, új termosztát, normális új gumik, sok-sok apróság (lengőkarok, kardánfelfüggesztő stb) cserélve. 2001-es touring, m54b25. 287e km, 250-nel hozta be az előző tulaja 2015 körül valahogy, kint állítólag egy olasz papa volt az egyetlen tulaja, bár ezt nem hiszem el.
    Felszereltsége alap közeli lehet, szövet és nem elektromos ülések, de mk3 navi van benne 16:9 kijelzővel, nem tudom klíma pl hogy volt ezeknél alap vagy opció.
    Felszereltségi listát még sehol nem találtam, pedig jó lenne látni az enyém hova lőhető be :F Lehet bilibe lóg a kezem az 1 milliós árral, de basszus, látom a fércbúkon mik mennek 800-ért, az enyém azokhoz képest szalonállapot.
    Hahun fent van, 525i benzines kombira 6 találat van momentán. Ahogy nézem most van e61 is már ebben az árban, eddig nem voltak. De azt innen megmondom, hogy ezek olyanok is, vagy pedig a tulaja minimum érdekes.

    Hétvégén elnézek vele a helyi kereskedésekbe, megnézem mit adnának érte. Úgysincs más dolgom .

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák