Új hozzászólás Aktív témák

  • E-Max

    tag

    válasz MPowerPH #4679 üzenetére

    BMW központban volt minden, ami csak szem-szájnak ingere.
    2 napot ott voltunk, mindent kipróbátalm(30i,35i,30d,35,40i,48i,50i,60i.... :DDD )
    535d nem rossz, de nem a szívem csücske.
    530i nagyon odavág 4 kerékkel, de viszont nem olyan erős.50i meg hátsót szanaszét pörgeti, ha kipörgésgátló nincs, füst felhő van mögötted 3 percig... :DDD
    X6 élőben megfogott, bár előröl elég randa.... :(
    Hát tényleg nem tegnap óta van meg a turbós kerregő, de 530i-nek, meg 540i-nek is nagyon szép hangja van...
    Lett volna egy lehetőség, hogy egy E66 760Li-t elhozzak, alapon, extrák nélkül, fehéret, 22-be, 1 misivel kellett volna nekem beszállni, hát nagyon elgondolkoztam.De akkor mondta a góré, hogy ha azt választom, csak a benya felét fizeti a cég.Rögtön lemondtam róla :DDD
    Amúgy pont ilyen lett volna:[link]
    Ez ahogy meglódult, meg az a hang....Áhhhh...Gyönyörű...Csak sajna 25+ eszik... :(
    550i megáll bahnon olyan 15-17 körül, X6 35i is megeszik 13 körül...
    Sajna turbó nem veszi le nagy mértékben a fogyit, enyém is, hiába csak 200paci, városban 13, bahnon 7.5 körül, (most hazafele berlinből jöttünk, németeknél végig nyomtam mint az állat, 200 alatt nagyon keveset jöttem, akkor is csak fékezések miatt, ha bejött elém valaki, így 12-t evett, ez egy 35i-vel 16-18 alatt nem jönne ki, pláne hogy X6 még nagy dög is, inkább 20.... :( )

    Próbáltam M5-öt, M3-at, hát az M3-ason nagyon elgondolkodtam, az összes autó közül az M3 és a 760Li fogott meg leginkább...
    Áhhh, brutális. M5 ahogy kilő az M3-hoz képest, az lófütty, igaz, szebb hangja van, de M3 nagyon-nagyon megy...Ha nem 20l+ enne, tuti azt hoztam volna el, egy full extrásat.
    Meg a másik, hogy az kicsi... :N

    # # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

Új hozzászólás Aktív témák