Új hozzászólás Aktív témák

  • Johnny_vT

    senior tag

    Sziasztok!

    Fenntartási költségekről tudnátok felvilágosítást adni saját tapasztalat (vagy ismerős) alapján? :)

    E46 és E90 3-as, illetve E87-es 1-es amit ismerősöm nagyon ajánl. 18d, 16i, 18i motorokkal javasolta őket, amiből én a városi használat (és a két-három havonta megejtett hosszabb autópályázás) miatt a dízelt ki is zárnám. Neki egyébként volt pár évig E46 20d-je, ami a kettőstömegű cserén kívül nem hibázott, ez alapján állítja, hogy egy BMW-t sokkal olcsóbb fenntartani, mint amiket én nézegetek.

    Nekem, bár vonzó a márka, a minden irányból hallott rémtörténetek már elvették a kedvem a német prémium(abb) típusoktól. Emiatt most csupa japán van a listám élén: Lexus IS250, Accord 7/8, Avensis 2/3, Mazda 6 GG, mindegyik szívó benzinesben.

    A vásárlásra fordítható összeget a várható szervizköltségek is befolyásolják. Ha például egy 2.4-es 7. gen Accordra 100 egységnyi pénzt kell költenem 5 év alatt, akkor mennyit kell költenem a fent említett bömösökre? (Ha a többi japóról is van ismeretetek, akkor azokhoz is örömmel várom a becsült értéket! :) )

    [ Szerkesztve ]

    - És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

Új hozzászólás Aktív témák