Új hozzászólás Aktív témák

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz #54715584 #3281 üzenetére

    az a baj a "force" beallitassal, hogy ekkor kizarolag titkositott kapcsolatokat kezdemenyezel, illetve fogadsz el
    ez bizonyos esetekben rosszabb lehet, mint a megengedo beallitas, ahol kezdemenyezel/elfogadsz titkositott es plain text atvitelt is, mivel igy kapasbol kizarod a felhasznalok egy reszet (tapasztalataim szerint magyar tracker-eknel tobb, mint felet)
    s hiaba van korlatozva a titkositatlan adatatvitel, egy korlatozott letoltes meg mindig jobb, mint egy semilyen
    en amondo vagyok, hogy a titkositas kenyszeritese egyelore folosleges, leven a protokoll szerint ha mindket peer kepes a titkositasra, akkor azt a modot letesitik elonyben (kivetelt kepez, ahol erre van kulon beallitasi lehetoseg, de amennyire tudom, tobbnyire nincs)

    szerk.: igen, az encryption a titkositas, fentebb leirtam, hogy en mit gondolok jo beallitasnak (bar sosem volt chello-m, nem ismerem a szuresuket ennyire)
    amit irsz, hogy csak csurog, neha megindul, oinkabb amiatt lehet, hogy kishazankban legtobben aszinkron nettel nyomjak, s a tobbsegnek nevetsegesen alacsony feltoltese van (semmi rosszindulat, nekem is 8:1, illetve meg rosszabb aranyu adsl-jeim vannak)

    az avatar pedig nem teveszt meg, bar eleg zavaro ^^

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák