Új hozzászólás Aktív témák

  • rothfb

    veterán

    Srácok.
    Kérnék egy kis segítséget. HDD-re töltök (aránylag gyors a laptop, a Windows SSD-n van, második tároló terás HDD), gigabites netem van már (Digi), wifin keresztül 450/320 a sebességem. Amióta ilyen a sebességem (előtte 40/4 volt), gondjaim vannak az uTorrent (majdnem legutolsó 3.5.4 akárhányas verzió) kliensel. Ingadozik, lelassul (nem gyorsul vissza), lemez átmeneti tároló folyamatosan tele van, próbáltam már mindent, tárolót növeltem, de az is elfogy, játszottam a kapcsolatok számának csökkentésével, növelésével (utánaolvasás után persze), semmi hatása nem volt semmilyen változtatásnak. Korlátoztam a sávszélt is. Olyan is van, hogy nincs tele az átmeneti tároló, de mégis pár kb-ra lassul. Máskor meg mégis megy. Bekapcsoltam előre lefoglalást, meg ki is kapcsoltam, mindegy is, mert nincs javulás.
    Próbáltam qBittorentet is, de ott meg a letöltés nem ment feljebb 5-6 Mbyte-nál másodpercenként. Elvetettem, mert ott is bármit csináltam, nem javult.
    Esetleg van bárkinek bármilyen épkézláb javaslata, másik kliens, beállítás stb stb?
    Előre is köszi annak, aki segít.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák