Új hozzászólás Aktív témák

  • almafa42

    aktív tag

    válasz KilgoreTrout #11691 üzenetére

    Pont ezt írtam. A jövőbeli árfolyamokról szóló cikkeket kerülni kell, amennyire csak lehet. Hiába ökörségek, mégis befolyásolják a döntéseinket ( https://en.wikipedia.org/wiki/Anchoring ) Reddit ellenben a hírek követésére tökéletes.

    Altcoinokkal kapcsolatban nem véletlenül írtam, hogy saját research kell. Millió pozitív cikk van az összes altról, hisz mindenki nyomni akarja a saját coinját. Mások elemzését olvasva nem leszel előrébb. Kevés coinnal foglalkozz, de azokkal legyél képben.

    Egy kis magyarázat: A cikkek amiket keresel publikusan elérhetőek. A piac ezeknek a cikkeknek a tudatában van, sőt, a cikkek nagyjából leképzik a piac hozzáállását az adott coinhoz. Ha meg akarod verni a piacot, akkor meg kell találnod azokat a szituációkat, ahol a piac nagyon félreárazott egy coint. Erre akkor van a legnagyobb esélyed, ha nem mástól olvasod, hogy szerinte ez meg az jó, hanem a te kritériumrendszered alapján hozol ilyen döntést.
    (tudom, hogy ez a logika hatékony piacokat feltételez, és a crypto világ minden, csak nem hatékony piac)

    TLDR: Ne más cikkeit olvasd, hanem nézz utána a fundamentumoknak először.

Új hozzászólás Aktív témák