Új hozzászólás Aktív témák

  • TitiRii

    senior tag

    dizeleké a jövö
    föleg a mechanikus elnyühetetlen psa dizeleké, ricinus olajtol kezdve használt étkezési olajig mennek azok mindennel :)
    én egyszer 25km et tettem meg vele benzinnel :D
    érdekes hangja volt meg huzott mint a barom de nem hiszem hogy hosszu távon egéséges lett volna neki
    270e km el adtamel a kocsit ugy hogy még alatt is vigan elment volna 30e km et mindenemü szerviz nélkül
    és a motorblokja még nem volt megbontva, szelepfedél volt leszedve szelep álitás céljábol
    mellesleg ami itthon megy... gondoljatok csak bele az olaj szökitési botrányba ,amiröl azóta nem igen hallani, pedig akkor egy rakat fütöolajat kéneztek ki hogy pirosbol sárga szine legyen és adták el mint gázolajat, hivatalos csatornákon, és akkoriban bizony nem egy kocsi adagoloját és porlasztoját vágta ez haza..
    benzinel szintugy, most csinálom a motorom, és 4 liter benzin lett beletöltve a tesz inditások miatt, összesen kb gagyofott 30 percet alapjáraton, enyi idő alat a gyertya és a szelepek tiszta kormosak szenesek lettek. elöször azt hitem sokat kap vagy rosz a ezérlés,gyujtás, de szétszedés után meglepve láttam hogya vezérlés és gyujtás rendben van, max a karbi az ami kicsit sokat adott neki, de az se indokolja hogy enyire elfeketedgyen,plána alapjáraton
    mol is benyát többet soha.. most vehetek shep v powert abban van adalék ami leoldgya a koxot, mert nicns kedvem a szeepeket tisztogatni megint..

    Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák