Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    Sziasztok

    Két kérdésem lenne hozzátok:

    1. Win7 64 bites oprendszert használok, ata winyóra van telepítve, emiatt alapból nem lehet villám gyors a rendszerem. Több mint egy éve volt újra telepítve, de addig nem akarom újra telepíteni, míg a win7-nek nem veszek külön sata winyót. Addig valami ideiglenes oprendszer boot gyorsítót/rendszer helyre állítót tudnátok ajánlani? Elég lassan bootol, de még lassabban tölti be az ikonokat, na meg mindig feldob ablakot. A leállítás szintén nagyon sok időt vesz igénybe, van amikor 1-1,5 órán keresztül se kapcsol ki a gép, hiába megyek a kikapcs gombra. Anno volt az XP-hez Bootvis nevezetű progi, hasonló kellene nekem win7-re.

    2. A kocsinkban olyan cd lejátszó van, ami csak sima audio cd-t játszik le, mp3-mat nem. Hallottam olyanról, hogy transmittert érdemes venni, és akkor lehet mp3-mat is játszani a kocsiban. Hogy működik ez? Illetve hogy ismeri fel a cd lejátszó az mp3-mat? Na és milyen csatlakozó kell hozzá? Mert a Clarion CD lejátszónkon nincs semmi féle csatlakozási lehetőség. Ha ezzel is össze lehet hozni, milyen transmittert érdemes venni? Örülnék, ha flac-t is játszana. Na meg valami jó minőségű/hangzású kellene, bár nem tudom ez mennyire függ a transmittertől...

    Remélem tudtok segíteni.

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák