Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz szazbolha #31328 üzenetére

    A7em zárhibával nyugdíjazódott. Lehetne benne elektromos. II-es és IIIas néha csak kölcsön van.

    Tartanám én akár max. 1600on is, de most ott a kézilabdás edzésen mit csinálsz?

    Oly picit gyengébb lehet, de közepes fényben 1600 környékén még teljesen jók vagyunk. Utána meg teszünk rá kis filmes zajos hatást, ha túl jó minőség lenne a kép :-D

    Még néhány "naggyal" is ez volt a bajom. Nem értették meg, hogy nem csak stúdió van ahol világítani tudsz és egy bizonyos szint felett fényerősebb obi sincs. Vagy nem akkora vagy nagyon nem gazdaságos. Egyik állítása szerint ISO800 fölé még sosem kellett mennie, és jajj egész NewYorkot végigképezte alacsonyabban, de ha kellene, akkor fényerős obi legyen és kész :-D Ő sem jött el gyakorlatozni a Patonyi sportcsarnokba...

    Mondjuk én meg max. irigykedem, ha nem kell 1600 fölé menned mert az már alapban egy nyugalmasabb életmód, az biztos :C Csillagjárós égboltot meg lehet lőni minimumon, tejút az húzósabb témakör, ott gondolkoztam az A7S-en vagy egy széthajtott 1DX-en. Szerencsére még egyikből sem lett semmi.

Új hozzászólás Aktív témák