Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • donceleger8

    őstag

    válasz BBéci #36377 üzenetére

    Úgy látom kénytelen leszek olvasni. :(
    Bár ez a litánia helyett siman leirhattad volna a véleményedet is a készülékről......
    Ezt sosem értettem. Na mindegy.

    Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

  • gid

    tag

    válasz BBéci #36377 üzenetére

    Ok, próbálok szorgalmasan olvasgatni csak az időm rettentően kevés. Ha tőlem kérnek tanácsot szívesen szoktam segíteni, így hát teszek egy próbát.
    Azért pár 200-as oldalt most is átfutottam ebbena topicban, de azért magabiztos nem lettem tőle.A gond az, hogy egyébként nem tudok kit megkérdezni erről, bármilyen üzletbe megyek, általában fingjuk sincs semmiről, legutóbb tv vásárlásnál jártam így (LG55LA690S, ehhez lenne a lejátszó is). Mondjuk akkor sem úsztam meg a több ezer hsz átolvasását, de most még reménykedek benne, hogy vki a témában jártas megszán és a saját szubjektív érvei alapján megmondja mit venne a helyemben.

    - Pénzügyi határt nem mondanék, mert ha úgy látom hogy megéri, megveszem. Ezért kértem volna tőletek több lejátszót aminek érdemes utánanézni, teszteket olvasni. Lehet hogy alsó kategóriában is van nagyon jó, de ha annyival többet nyújt egy drágább, akkor nem sajnálom rá a pénzt.

    - USB-s vinyóim is vannak és hálózatról is szeretnék lejátszani filmeket. Jó lenne ha nem csak DLNA-val ismerné fel ezeket, hanem egy egyszerű megosztásból is.

    - Az se hátrány ha rögzíteni is lehet külső eszközről.

    - Lehetőleg az összes filmformátumot ismerje, jó lenne ha iso-ból is képes lenne lejátszani de ez nem annyira fontos.

    - 55 colos LG 3d tévéhez kellene.

Új hozzászólás Aktív témák