Új hozzászólás Aktív témák

  • kabar

    senior tag

    válasz tylerddd #43126 üzenetére

    Igaza van a többieknek, félelmetes vagy!
    Különböző igényekhez, különböző hardvereket gyártanak. Ez gondolom nem lehet neked sem új. Másrészről meg írod, hogy a helytakarékosság híve vagy. Nem tudom melyik foglal kevesebb helyet, agy Med600 plusz 2TB külső vinyó vagy vinyó külső házban, plusz tápegység, vagy egy Med1000/800 benne a vinyóval. Hmmm? Nekem pl van NAS is a hálózatban, mégis van olyan lejátszó, amiben van belső vinyó. Ha megyünk valahova, pl nyáron, csak bedobom HDMI meg analóg kábellal, és elviszem az üdülőbe, és ott ahogyan a múlt nyáron is, amíg esik az eső (végig) akkor néha lehet a gyerekek kedvenc filmjeit nézni.(Az üdülés/nyaralás összepakolásáról nem is beszélnék, minél több kütyü van, annál nagyob az esély az elhagyásra) Ráadásul kiválasztom hálózatról, hogy melyik filmeket akarom elvinni, másolás a NAS-ról parancs, és kikapcsolom a gépet, elfelejtem. Majd megcsinálja a két cucc magában a másolást. Van aki torrentezik róla, vagy SMB file-okat oszt meg. Nem mindenki szereti az USB-ről lógó kütyüket, amik ráadásul vonzzák a gyerek tekintete, a kezeikről nem is beszélve. Gondolom erre is lesz ellenérved, de mint az elején mondtam, más emberek, más igények...Szóval Mercutióval értek leginkább egyet azzal a megkötéssel, hogy inkább próbáljuk ki a szőkét is, meg a barnát is, és aztán majd mondok véleményt :C .

    [ Szerkesztve ]

    "Der erste Trunk aus dem Becher der Naturwissenschaft macht atheistisch; aber auf dem Grund des Bechers wartet Gott.“

Új hozzászólás Aktív témák