Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HartgeH3-2.8

    addikt

    válasz cs.zs. #35238 üzenetére

    Hol található ez a Battery report, mi tud ilyet? Szívesen megnézném az enyémet így fél év alatt. Szerk: Nagyon a témában jártas haverral múltkor kiszámoltuk heti 2 esetleg 3 használat során, valamint a NYÁK potom 55-60 fokon történő üzemeltetésével hány év lesz az alkatrészek élettartama durván a laptopban, hát sokkal több mint amennyi időre tervezném a gépet (pusztán a teljesítménye, és elévülése miatt). Asszem 2,5 - 3.0x annyi élettartam jött ki.
    Azaz a garancia időn jóval túl.

    Pyttawrx
    Én az a baj háklis vagyok ezekre. Azért is ettem meg rögtön az Asus marketinget, amikor a MyAsus felhívta a figyelmem hogy mivel gyakran van hálózaton a gép, kapcsoljam be a 60% üzemmódot. :U

    Kapanyél
    Mobiltelefonnál is kényes vagyok az akkumra, a Note 10-em mai napig hibátlan akku téren, és a barátnőmnek adott S9+ ami sok++++ éves hibátlan akksival töltéssel mai napig. Lehet mázli is, de lehet tudatos is. Szerintem sem eretnek az akkukímélés, de fene tudja :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

Új hozzászólás Aktív témák