Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz Quqesz #66633 üzenetére

    Ezen röhögök, hogy nincs jogsim, de vezetői engedélyem van, és járművel hajtottam be gyalogos területre :DD
    Email ment a köztereseknek fotókkal együtt, de jött is az automata levél, hogy 30 napon belül válaszolnak, bírsággal kapcsolatban pedig halasztó hatálya van (na vajon miért? ) :D

    syn7h37ic: pont ezért mentem vissza és fotóztam le azt a táblát, ami figyelmeztet hogy nem kéne, ja hogy az pont nem látható abból az irányból ahonnan én mentem (Erzsébet-híd felől a duna korzó irányába)? Nagyon kíváncsi vagyok milyen frappáns választ kapok, ha kapok.. mert ugye ott a bringaút vége tábla és a jobbra tartás táblája a kocsiknak, ez tiszta. Ha egyenesen megyek, a forgalommal szembe megyek, jobbra kerülök, holott egyenes az úticélom. Az úton tekerve nincs biztonságérzetem, mert a sok paraszt megtolhat akár hátulról, akár oldalról is. És a korzón nem először járok, gyalogosként is nem egy bringás, meg az a túristamotoros izé stb zúgott el mellettem...

    És a másik, a KRESZt nem ismerem. Az alapnormákat meg betartom, ha sokan vannak, nem megyek 5km/h-val gyorsabban, és körültekintően, kultúráltan tekerek. ha extrémzsúfoltság van, inkább leszállok. És az éttermi sor előtt állítottak meg a Vígadó térnél.
    Személyim adtam oda, jogsim ugye nincs..

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák