Új hozzászólás Aktív témák

  • KurtCobain

    őstag

    válasz r4z #17332 üzenetére

    Nem tudhattam, hogy ilyen hülyeségeket fogsz írni. Majd legközelebb kérj engedélyt. :)

    A legolcsóbbat úgy értettem, hogy a 16GB-os verzió árát. Ezt írtam már többször is, de te már megint másról beszélsz.

    Egy webshop kiírhatja az akciózott ár akár dupláját is normál árként. Ez egy bevett szokás (parasztvakítás). Még akkor is, ha amúgy nem is csökkent az ára. Mint ahogy az is, hogy az épp raktáron nem lévő termék árát alacsonyabbra veszi. Nézd meg a MM árait, az akciózott ár áll közelebb a samuk valódi árához.

    Nagyon nem érdekel az előzményed. Én direkt megnéztem több helyen is a telefonok árát, ezért is védem az igazam, nem csak a levegőbe beszélek...

    Akkor én meg mondjam azt, hogy nem jó webshopot választottál, mert az egyik típus nincs is raktáron?

    És neked az nem sántít, hogy egy darab webshop kínálata alapján érvelsz, ami egyébként valószínűleg vevőcsalogató trükköt használ?

    Egyébként edigital-nál 4 telefon volt a hétvégén speciális akcióban, samu nem volt közte.

    Az edigitálnál és a MM-nál is megegyezik a samuk ára, szóval felesleges a szart kavarni.

    (#17331) Tomi_Ohl:
    #buzulásaznuku

    Amúgy ki mondta, hogy rólad beszélek? :))

    Mmm'kay?

Új hozzászólás Aktív témák