Új hozzászólás Aktív témák

  • jovás

    aktív tag

    Köszönöm mindenkinek az elismerő szavakat :R
    Sajnos nem ismerem személyesen apa111-et, de én is várom vissza :)
    A proci sima R7 1700-es, a memória 2x4 GB Kingston Value RAM, amíg megy ez a ram mizéria, nem tartottam értelmét nagyobbat és gyorsabbat venni, csak agyf@szt kaptam volna (bocsi a kifejezésért :) ) hogy alapon megy az aranyárú memóriám :)
    A ház szép nagy, már rég meguntam hogy szereléskor mindig lejött a bőr a kezemről, vagy össze-vissza vagdostam az ujjaimat a kis hely miatt :) Itt vettem az aprón baráti áron :)
    Egyenlőre 3.7-en nyomatom szinte alapfeszen, fölötte már nagyon megugrik az étvágya, ráadásul nem nagy öröm egy 2 órás tömörítés vége előtt 10 perccel újraindulni látni a gépet :(
    Picit morcos vagyok, mert nem sok mindent lehet állítani ezen a lapon.
    Előtte 2 Asrock alaplapos gépeim voltak (vagyis még meg vannak), az egyik egy Z77 Extreme4 3570K@4.7GHz-re, a másik pedig Fatal1ty Z77 Professional 3770K@4.4GHz-re húzva (delidelve, kupak alatt CLU, felette MX-4, le is hűltek egyből), mindkettőn rengeteg beállítási lehetőség van, és sokkal több minden is van rajtuk.
    Ja, és most is a 3770K-s gépen írok, ami 3.5GHz@4.4GHz-re van húzva, és most a proci 1.5-1.6GHz-en mozog, a Ryzen meg állandóan 3.7-en megy, az Intelnél tényleg jobban megoldották az energiagazdálkodást :) Nem éreztem sohasem, hogy akadozott volna emiatt egyik gép sem, és szerintem sem mindegy hogy 1.5-ön, vagy 4.4-en (a másik meg 4.7-en) megy adott esetben napokig a gép(ek).
    Picit hosszú voltam, bocsi :)

Új hozzászólás Aktív témák