Új hozzászólás Aktív témák

  • waithEard

    őstag

    Ipon.
    A lényeg: vásároltam tőlük egy Gigabyte GTX 660 Ti karit, ami sajnos meghibásodott.
    Garanciafutár elvitte, majd kb 1 hónap után jelezték, hogy küldenek cserekártyát.
    Amikor megjött, azt hittem rosszul látok:
    Egy Gigabyte GTX 660 volt. (Sima, nem "Ti") De a hab a tortán, hogy szemmel látható módon bontott volt a csomag, egy táp kábelen kívül semmi nem volt benne. Maga a VGA egy alaplapi antisztatikus zacsiba volt
    gusztustalanul belecelluxozva.
    A belső dobozon pedig zsíros fekete ujjlenyomatok díszelegtek.

    A kísérő lapon pedig a cserére kiadott VGA típusánál a következő állt:

    GIGABYTE GV-N660OC-2GD GTX660Ti 2GB GDD

    Nyilván megtévesztési szándékkal írták ezt, mert ilyen típusú kártya nincs.
    Ha valaki nem ért hozzá, tuti hogy benyeli. Drága Ipon pedig keres mai árak mellet 15.000 Ft-ot.
    Más néven meglop 15.000 Ft-al.
    Ezután visszaküldtem a VGA-t, hogy cseréljék megfelelőre, de csak a pénzt akarják visszaadni, ami számomra azért kedvezőtlen, mert azóta jelentősen megdrágult a kari.
    De inkább adják vissza a pénzt, mert tőlük nem vásárolok többet, és másnak sem ajánlom.

    Azóta utána néztem kicsit, és rengeteg panasz volt rájuk, zöme garanciális ügyintézéssel kapcsolatban.
    Konklúzió: ha nem akarsz kockáztatni, inkább kerüld el az Ipont, jellemtelenek.

    "The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

Új hozzászólás Aktív témák