Új hozzászólás Aktív témák

  • TheProb

    veterán

    Na megjött a VR Box 2, láttam már más is írt vele kapcsolatban, én is meg tudok erősíteni pár dolgot.

    Headset:
    -túlzottan sokat nem jelent a távolság és a szemtávolság állítás, de azért jó hogy van.
    -Izzadni elég hamar elkezd a szivacs mentén a fejem.
    -Elég hamar porosak, maszatosak lesznek a lencsék, azokat relatíve gyakran kell pucolni
    -HTC One (m7)-nál pl a kamera már "nem lát ki" teljesen a keretből, mert a keret hátlapja kitakarja a kép egy részét. Persze értem én, hogy a tepsifon a divat manapság, de azért kicsivel lehetett vna keskenyebb az a műanyag rész.
    -Magával a minőségével amúgy annyira nincsen baj, főleg azt nézve h kínai

    Android VR:
    -Eddig sok tartalmat még nem tudtam kipróbálni. Néztem egy 3D-s képet, de eléggé laggol a fejmozgásra a kép. Nemtom, hogy a telefonom gyenge-e vagy alapból ratyi, de mondjuk vicces, ha egy sima 3D-s állóképnél se smooth a fejmozgás...
    -Eddig milyen cinema app jött be nektek eddig valamint milyen tartalmakat tudok ajánlani?

    Remote Controller:
    -Kis pici, lapos feket kontrollert kaptam/vettem hozzá, pozitív, hogy saját belső akksija van, micro usb-vel tölthető. Elvileg 10órát bír.
    -2 üzemmódja van, Game és általános (1kezes). Előbbi elvileg controllerként működik, utóbbi meg igazából nemtom mire jó. Se navgálni, se OK-ézni nem lehet vele, csak hangerő állítás, meg "back" funkció.

    Egyelőre ennyi a tapasztalat a kb 30perc gyors tesztből, amiből 15-20percet a konfiggal és olvasással töltöttem. :D

    Cardboard appal amúgy sok mindent nem tudtam kezdeni, mert mindenképpen QR kóddal akar csak konfigolni/párosítani. Ezen meg nincs semmi kód.

    "Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Új hozzászólás Aktív témák