Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz Nosam #10509 üzenetére

    Nem is tudom, mi a rosszabb, a "scientológusok" mint mi, vagy a mindent (rosszul) tudó őrültek, akik bejárnak minden fórumot, hogy terjesszék a hülyeségeiket. Mi legalább tisztában vagyunk a játék részleteivel, és úgy nyilatkozunk (és nyugi, nem csak szépeket)

    Joshi: abban nincs semmi gond hogy meghúztál egy határt, ha van türelmed kivárni, akkor a legtöbb játékot ki lehet fogni a megadott ár alatt. Én meg az a fajta vagyok, aki ha lát valamilyen játékban fantáziát, akkor azt egyből megveszem, vagy támogatom az elkészültét. Nem a Star Citizen az első (vagy utolsó) támogatásom, épp úgy támogattam az Elite Dangerous, Divinity Original Sin 1-2, Wasteland 2, Torment: Tides of Numenera, Shadowrun Returns vagy That Dragon Cancer létrejöttét. És egyikben sem kellett csalódnom. De én ugyanúgy támogatok valós szervezeteket is a mindennapokban. Van egy havi összeghatárom, amit támogatásra fordítok, ezt osztom szét. A Star Citizenre évekkel ezelőtt fizettem be, idén kb 10 dollárt ha kaptak tőlem. Befektetésnek tartom, mert ha elbukik, nem fog különösebben fájni, míg ha a felét megkapom annak, amit mondanak és amit látok, olyan komplexitású játékot fogok kapni, amilyet manapság nem mernek csinálni a nagy vállalatok, mert kockázatos, és mert egy évre rá már a második részt akarnák hozni, mert nekik meg abból van a pénz. Meglátjuk, van tengernyi játék addig is, amivel elszórakozhatok.

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák