Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rendo84

    senior tag

    válasz Soulfly842 #1519 üzenetére

    "Esküszöm, ez olyan mint egy laikus."
    Ohh, te nem vagy laikus? Bocsásson meg professzor úr!
    Persze hozzászokhattam már volna, hogy itt a fórumon mindenki tud mindent. :)
    Te tipikusan olyan vagy mint a magyar foci, az országban mindenki ért hozzá, de még sincs sehol a labdarúgás.

    "1, A németeket random és tömegesen tesztelik. az olaszoknál meg mindenkit elhajtanak"
    A számok nem ezt tükrözik. Olaszoknál +1797 új eset, németeknél +136. Mind a két helyen már gőz erővel tesztelnek. Mivel az olaszoknál előbb kezdődött, ebből kifolyólag több fertőzöttet is találnak.

    "Egyszerűen brutálisan másak a szűrési metódusaik, azért van a nagy esetszám."
    Miért a német elhunytakat nem vizsgálják, mi volt a halál oka szerinted?
    A videóban a professzor megemlíti, hogy ő szerinte vélhetően fertőzött betegeket keverhettek, intenzíven lévő legyengült immunrendszerű idősekkel, ami miatt részben magas az eset szám. Ha valóban így tettek/tesznek, az nem semmi, mert első kézbből kapják meg az idősek a kórt, amitől védeni kellene őket.

    Máskor légyszi ne nekem címezd a haszontalan hozzászólásodat, mert az interjúhoz semmi közöm, csak belinkeltem, aki szeretne talán néhány új infót megtudhat belőle. De legközelebb hozzád fordulunk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák