Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #161301 üzenetére

    :R köszi, elkezdtem írni de visszatöröltem amikor ezt megláttam.
    Grande Momo, am ha nem köll, nyugodtan vissza lehet ám adni kölcsön + opcióval. ;] :C
    Én is így látom, statok nélkül is, hogy rengetegszer Salah a kulcs az ellenfél védelméhez.

    MBappé bőven nem ez a típus, ja, mondjuk mégis fájni fog a PSG-nek ha ő elmegy, de ez más kérdés. Hegedűs Henrik elég jól megfogalmazta ezt a stúdióban...

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • atee_13

    őstag

    válasz DeathAdder #161301 üzenetére

    Te erősen kevered a szezont a fazonnal.

    Feltetted a legfelső polcra! Mondj a mai meccsen egy játékpercet amiben a legfelsőbb polcos teljesítményt nyújtotta.

    És amit ismét ferdítesz, de mint már korábban is írtam "Egy emberre vetítve lehet, hogy így lenne, de mint csapatjáték szerintem jobb nélküle".

    Nem kell mindenből gólt szerezni, de amiket kiemeltem (És messze nem az összes labdaérintését emeltem ki)azok olyan helyzetek amikből a legfelső polcos játékos gólt szerez vagy valami nagy helyzetet alakít ki, amit az ellenfélnek bravúrral kell menteni. Mutass a mai meccsről 1 ilyen bravúrt?

    De nyugodtan nézhetünk több meccset is. És nem ez nem azt jelenti, h nem volt olyan meccs amikor ne ő nyerte volna meg a teljes képet nézve. De aki heti 500 k vagy most már 400k akar az azért 1 szezonban ne 2-3 ilyen meccsel rendelkezzen már.

    Nem lenne itt részemről semmi gond, ha megelégedne a heti 200k fizujával (vagy amennyit adtak volna neki, mert gyanítom kevesebbet nem) és a megbecsüléssel és a lehetőségekkel amiket kapott. De ehelyett különbnek gondolja magát mint amit kapott. Nem gond részemről mehet.

    "Azért önző mert területet nyit, csak ha nem adja a labdát akkor a nyitott terület kihasználatlan marad, ami frusztráló, csak nélküle terület sem nyílna." Ezt azért jobban át kellett volna gondolnod. Az önző az aki nem adja le a labdát. Ergo mindegy mit nyit, mivel máshoz nem kerül a labda ha nem adja le. Az meg, h nélküle nincs nyitott terület Klopp játék rendszerében az külön mókás :)) .
    Ha előre szólsz a játékpercekben is felsoroltam volna neked, h mikor kellett volna 1v1 megoldani (legfelső polcos játékosok) és vagy adhatta volna vagy kapuig gyalogolhat, bár ott ugye megint ott az a fránya 1v1 a kapussal mint a westham ellen a legelején is (azért ez mert ez a legfrissebb emlék lenne még ha visszanéznénk a szezont)

    Az tök más mikor kvázi egy felállt védelemben Trent leteszi neki a szélre ő meg visszapasszolja én nem ezekről beszélek, hanem mikor lendületből nincs rajta 2 védő ahogy állítod, de még az egyet sem tudja megverni mikor kb egy negyed pálya lenne előtte.

    "amúgy ki lenne a jó?" Klopp vagy a stáb eldönti.

    De én meg akkor felteszem a kérdést hol lenne jobb vagy legalább ilyen jó? Cityben :DDD vagy többre menne a PSG ha ott lenne :DDD

    #161302BenHans Fizessétek ki a heti 500k és megy. Itt nem arról szól a történet, ha a pool el akarja küldeni, vagy, h kenyéren meg vizen akarja tartani fillérekért.

Új hozzászólás Aktív témák