Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz DeathAdder #147146 üzenetére

    én valahogy éreztem :) írtam is a 4 gólt, ami majdnem bejött (azt hittem, hogy Mané kezd és Firmino csak a végén jön, ezért neki is tippeltem 1 gólt) előre 1:4-et mondtam volna, amihez nem sok kellett... jó volt tegnap a csapat: végre nem csak 1-1 játékost tudnék kiemelni, hanem legalább a fél keretet, ami nem az elmúlt megszokott 50%-os teljesítményét mutatta, hanem 100% fölött pörgött (Robertson az 1. félidőben volt nagyon aktív, TAA elkezdte adogatni a mesteri labdáit, Firmino-nak tegnap összejöttek az elképzelései, Salah is jó volt, Fabinho és Wijnaldum is becsülettel dolgozott a középpályán... sőt a védelemben Phillips-et emelném ki: a suta öngól ellenére is jól játszott tegnap... ja és most attól sem féltem, hogy Thiago valami béna rácsúszással elkezd lapot gyűjteni) ...ez a lendület tartson ki még bő 1 hétig :K

    most már nem olyan gyászos a helyzet:

    leicester - 66 pont, chelsea+tottenham hátra
    chelsea - 64 pont, leicester+villa hátra
    liverpool - 60 pont, wba+burnley+cp hátra (burnley-től félek kicsit azért)

    (szerencsénk, hogy leicester+chelsea párharc van, mert ha mindhárom meccset nyerjük, akkor akármilyen eredmény esetén valakit megelőzünk)

    +1 poén: unitednek fulham+wolves van hátra és 70 ponton áll... ha mindkét meccset bukja és a leicester nyeri mindkettőt, akkor lecsúszhat a 2. helyről :)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • atee_13

    őstag

    válasz DeathAdder #147146 üzenetére

    szerintem philips meccs embere lehetne eltekntintve attól a szerencsétlenségtől.
    annak ellenére, hogy mennyi töketlenkedése volt ezelőtt tegnap kb 3-4 olyan közbelépése is volt amiből gól de minimum veszélyes helyzet alakulhatott volna ki én tegnap nagyon kellemeset csalódtam benne.

    #147159DeathAdder

    "küzd hajt, a maximumot kisajtolja magából," ezt adom én is úgy látom, h hiába nem egy VVD de látszik az egész karakterén, h amit csak tud kihoz magából még ha az sokszor nem is elég színvonalas, de soha nem látni rajta, h felgma lenne félvállról venné kicsit olyan miaminos.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák