Új hozzászólás Aktív témák

  • harry

    veterán

    Mint már írtam, volt nálam egy Ozaki 5.1 P009 füles (Bővebben: link), véleményem:

    Felszerelés
    Egy Audigy + hackelt driverrel teszteltem, így volt mindenféle speaker beállítás, elég kényelmesen be lehet állítani.
    Viselet:
    A fülesen szövet (szóval nem bőr) bevonat van, a fejpánton szivacsos műbőr pánt található, mikrofon végén szivacs, gondolom ezzel sok újat nem mondtam ;)
    Eleinte kényelmes, de hosszabb viselet után már fájt a fülem, kissé nyomta, ez elég zavaró volt; valamint az, h a fejpánt kicsit laza, lehetne merevebb.
    Erősítő, szabályzók
    Ha potik maxra vannak állítva ennek is van alaphangja, de kb 7-8 as értékre visszavéve már nem hallanai (potin számokkal van jelölve fokozat, így könnyű a frontot-rearhez viszonyítva állítgatni). Az erősítőn lévő potival hasonló a helyzet, kb 2/3 - ig lehet feltekerni, szóval inkább a hangkari hangerőbeállításait érdemes használni. Számomra fontos lenne az erősítő, mivel így rá tudnám kötni az 5.1 hangfalrendszert is.
    Hangzás
    CS:S-ban próbálgattam 5.1 hangzást, valóban nagyon jól lehetett hallani, ha hátulról jön az ellen, UT2k4 ben hasonlóképp (igaz itt nincs sok idő megállapítani merröl jönnek :D), de sima vs. eax hangzás közti kölünbség is érezhető volt.
    Filmekkel nem nagyon próbálkoztam, ingem inkább a játék közbeni teljesítménye érdekelt.
    Zene is szépen szólt, összességében talán kicsit halk, vibrációt nem nagyon tudtam beállítani.
    Mikrofon egész jó, én Pl MSNhez/Lanon használnám, ide tökéletes.

    De végülis inkább a Medusánál maradok, remélem kényelmesebb - Ozaki ellen ez a fő érv, h nyomja a fülem pár óra használat után. Medusa ellen pedig az árnyékolatlanság, és h a hátsó kicsit gyengén szól - legalábbis tesztek alapján ez derült ki.

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

Új hozzászólás Aktív témák