Aktív témák

  • dbalazs123

    aktív tag

    válasz MK VII #41543 üzenetére

    Csodálkoznék, de ha mégis így lenne, akkor mást nem tudsz csinálni, mint download-ba rakni, és odinnal dobni valami 3 fájlos GB-t reparttal, utána odinnal egy semaphore-t. Ezt követően lesz CWM-ed. Magyarul kezdj mindent az elejéről.

    Illetve páran mutattak itt valami recovery kernelt, ami semmi másra nem jó, mint egy ICS-en behozni a recoveryt, de azt nem tudom pontosan hogy működik.

    (#41545) MK VII: Ja ok :) Amúgy Devil kernellel kicsit nehéz behozni a cwm-et. Rá kell érezni a mozdulatra. Először újraindítod simán, utána ha elsötétült a kép, akkor egyből elengedni a power gombot (mindenképp el kell engedni, nem csak hozzányomni a másik kettőt) és megnyomni a 3 gombos kombót, utána ha másodjára felvillant a devil bootanim, akkor várni még egy keveset (túl keveset sem szabad, mert akkor folytatja a bootot, és túl sokat sem, mert akkor megint újraindul), majd elengedni a power gombot, és a másik kettőt lenyomva tartani amíg bejön a recovery. Sokat kisérleteztem mire rájöttem erre :)

    [ Szerkesztve ]

    SGS / CM 10.2 / Devil 4.3

Aktív témák