Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz telya #2289 üzenetére

    Folyamatos olvasója vagyok a topicnak, de egy dolog nem derült ki számomra világosan!
    A mi az amitől olyan kurva jó lett a GPS a JVB-ben? Ez kiderült már pontosan? (modem? driver? etc....? :F ) Érdekelne hogy tudjuk e és ha igen van e megoldás ami pont ilyen profivá teszi 2.2.1 alatt is? Nekem mióta JVB van a gépen, GPS szinten mintha egy másik készüléket kaptam volna! Élmény használni,,,,azóta mindent log-olok,,stb....amit eddig nem tudtam megtenni mert kedvem nem volt, csak akkor használtam a gps-t ha nagyon fontos volt valahova odatalálnom! A lényeg:
    Van e megoldás ugyanolyan profi GPS-t varázsolni 2.2.1 alá mint amilyen "JVB-n" van?
    GPS aids és társait hagyjuk, mert próbáltam és tényleg jónak tünt de pont amikor élesben kellet volna, hiába az Xtra letöltése,néha baszott lassan(~akár 5-8 perc) talált jelet ! JVB óta viszont SOHA nem hagyott cserben! Pedig orrba szájba használom... CSak ez a rejtélyes merülgetés az ami miatt egy rövid időre visszatérnék én is 2.2.1 alá :(( (pár napig azt hiszem én is hogy most aztán überprofi,,,majd egyszer csak gondol egyett és reggelre 45% android használat, és akkumerülés :((( )

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák