Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz Beni2360 #5866 üzenetére

    Köszi a tippet a képernyőmentéshez, meg a funkcióbillentyűkhöz. :R Megtaláltam a megoldást :) Azt, hogy hová mentsem, sajnos nem találtam meg, de megtaláltam a screenshot mappát, az meg pont elég. Onnan meg átkopiztam hálózati meghajtóra.

    A Google Play sajna még mindig nem jó.
    Feltelepítem, aztán a kép közepén van egy zöld sign-in, de hiába klikkelek bele, semmi nem történik.

    Kodi illetve ZDMC
    Mit értesz azon, hogy az Universal M scraper nem magyar? Nálam minden magyar, kivéve a moziplakátok. De azt is direkt hagytam eredetinek. Mindent be lehet állítani benne, akár magyarra is.

    néhány kép

    Kb a filmek 99%-ához már van magyar leírás, mottó ... stb, ami csak kell. Sorozatoknál mondjuk nem használtam, de ott nem is törekedtem semmi ilyesmire. Azt hiszem, ott hagytam is mindent angolon.

    A TMDB esetén, nálam van egy sorozatok főmappa, az alá csinálok kézzel egy ugyanolyan nevű almappát, ami a sorozat eredeti címe, az első évad megjelenési dátumával. A dátum csak akkor szükséges, ha amúgy nem találja meg. Pl The.Flash (2014) és ebbe a mappába aztán töltöm úgy, ahogyan a virágboltból lejön.
    Mindent megtalál.
    Ha mégsem, akkor az a módszer a jó, amit Te is írtál, de az ilyen nagyon-nagyon ritka.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák