Új hozzászólás Aktív témák

  • stigma

    addikt

    válasz letoltobeze #22012 üzenetére

    Hi, közben már kaptál választ én max 1-2 apróságot javasolnék.

    Nappaliban van az én Xpeno szerverem is, 2-3 méterről vagy filmezéskor nem hallom.Igaz ez épített DIY NAS, mely egy ASrock J4005B-ITX lap, 8GB ram és Koolink Satelite házban van ide én egy 12-es hangk ventillátrot tettem bele, WD Purple HDD-t aminek szinte hangja nincs, mert nem 7200-as fordulatszámon pörög hanem 5400-on.

    Mivel neked fix a ház és nem igazán átalakítható ezért max ezeket javaslom:
    - Hátsó nagy gyári ventillátort le lehet cserélni valami nagy légszállítűsú de max 1000-1200rmp ventillátorra. Igaz lehet ez esélytelen , nem tudom hogy spéci méret vagy 12-14cm-es, csak azt látom hogy elég vastag.
    - Ha nem nézek rossz modellt akkor ez passzín hítés és a végn 1 nagy házventillátor javítja a szellőzést és CPU-t hűti. Esetleg arra lehet fabrikálni egy 9-12cm-es halk ventillátrot + beföttes gumival ráerősíteni, igaz nem tudom van e 3/4pines csatlakozód.

    Tranmission: szerintem engedd el, én közel 10évig használtam, Qbittorrent-et tegyél fel.
    Asszem van a közösségi 3rd party appom között, de ebben nem vagyok bitzos, viszont Dockerben tutira feltehető.

    A tieted nem akarom az enyémel összehasonlítani, neked gondolom Pentium valami van benne, nem egy alaplapra integrált J4005 vagy J4125B amin egy hütőborda elég neki.

    ....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Új hozzászólás Aktív témák