Új hozzászólás Aktív témák

  • stigma

    addikt

    válasz Essejó #20357 üzenetére

    Hali. Sikerült telepítenem, igaz másik verzió volt a jó.
    Jun’s Loader v1.04b DS918+ és DMS 6.2.3 (DSM_DS918+_25426.pat) ami felment elsőre pöccre. Fórumban itt többen használnak/használtak J3455-ös lapot amin ugyanaz a Realtek ethernet van ami az enyémen, igaz az utolsó számokat annyira nem néztem (RTL8111)

    "Szerintem ez inkább a Boxba épített Nic miatt van, már eleve az is gáz, hogy csak 100 Megás."
    Hivatalos oldalon és Linuxon(ubuntu desktop 18.04- volt kéznél) is Gbit lant ír (RTL8111/8168/8411 Gigabit ethernet) => lspci paranccsal néztem meg.

    Ezt majd tesztelem ebéd után, mert reggel csak erre volt időm, hogy összedobjam. :R

    Talán még megoldást jelenthet, hogy van egy Ugreen usb 3.0-s ethernet csatlakozóm (AX88179) amivel talán megy, de ennek még utána kell néznem/olvasni.

    Egyenlőre köszi a segítséget :R , próbálgatom még a Xpenology rendszert milyen, mert ha mégsem menne rendesen akkor másik rendszer megy rá (Openmediavault/ubuntus server)

    Most nézem a hálózati interface-k menüpontban ezt látom : 1000 Mbps, Duplex, MTU 1500
    :DDD

    [ Szerkesztve ]

    ....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Új hozzászólás Aktív témák