Új hozzászólás Aktív témák

  • AssAssynn

    őstag

    Nyomom ezt a Remnant-ot. Eléggé tetszik! Normál-on játszom, viszont van néhány furcsaság a játék nehézségére nézve:
    az első néhány percben a játék tök normális nehézségű volt, aztán jött az első ködajtós boss és az olyan nehéz volt, hogy még sok-sokadik próbálkozásra is épphogy letudtam nyomni. Utána viszont megint nagyon könnyen ment sok időn keresztül a játék. Simán ködajtós ellenfeleket első próbálkozásra lenyomtam, halál nélkül szaladtam végig a legtöbb helyen. Utána viszont eljutottam a sivatagos részig és egyből éreztem, hogy itt volt egy ugrás a nehézségre nézve, de azért még tudtam haladni. Na de aztán eljutottam addig a repülő fekete háromszög boss-ig, aminél koponyák lebegnek, és ismét úgy beakadtam, mint a legelsőnél. Amikor elkezd a végén megsorozni tűzzel kb. lehetetlen kiszabadulni belőle, könyvelhető is a vereség. Egyszerűen nem értem, hogy ha máskor szaladok, mint kés a vajban, akkor hogy lehet ekkora égbekiáltó különbség egy-egy rész között. :F Sokadjára azért ezt is kifingattam, bár tény, hogy nem volt mindenem fullos, mert nem volt elég nyersanyagom hozzá. Na és itt jön a lényeg, hogy ezután megint teljesen könnyű lett a játék, sőt, ezután léptem még be olyan helyekre, ahol egyrészt szórta nekem a nyersanyagot, másrészt ahol először találkoztam olyan ellenfelekkel, mint ami a boss-oknál volt. Olyan érzésem van, mintha nem jó sorrendbe haladtam volna, de kb. lehetetlennek tartom, mert igyekszek nagyon alaposan sorra venni mindent. És akkor, hogy folytassuk a nehézség kérdését. A nyögvenyelős "repülő fekete háromszög boss" után röviddel jött valami karmos is, aminél ugyan első próbálkozásra elvéreztem, de aztán(!) kicsit kutakodtam a cuccaim között és kíváncsiságból betettem a kutya és a koponya beidézést a fegyverekhez, amivel pedig nagyjából 10 mp alatt ki is fingattam, minden eddigitől hamarabb. Ezután még egy kicsit használtam ezeket a "summon" dolgokat, de rájöttem, hogy túlságosan is OP. Elég behívni őket, én meg csak sétálgatok és körülöttem kinyírnak mindenkit, teljesen elveszik a játék élményét, úgyhogy végül ki is szedtem ezeket. Elég vicces, hogy a magam erejéből taktikázós, küzdelmes a játék, de ezek a képességek meg már élvezhetetlenül könnyűvé teszik. Na nem folytatom, ennyi a lényeg. Olyan, mintha a nehézségi szint nem lenne teljesen összecsiszolva az arénák között, és néhol túl nagy a különbség. Másnak nem volt ilyen tapasztalata?

    [ Szerkesztve ]

    "Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

Új hozzászólás Aktív témák